UP Gdańsk - Praca w brytyjskiej korporacji

Gdański Urząd Pracy oraz brytyjski koncern HR będą wspólnie szukać pracowników.

UP Gdańsk - Gdańska loteria PIT-owa po raz trzeci!

Ubiegłoroczna, druga edycja loterii zachęcającej mieszkańców do płacenia PIT-u w Gdańsku sprawiła, że do miejskiej kasy wpłynęło ponad 11 mln zł!

UP Gdańsk - Nabór wniosków na staż i prace interwencyjne

Gdański Urząd Pracy prowadzi nabór wniosków o zorganizowanie stażu oraz prac interwencyjnych.

Najniższa krajowa: Co wchodzi w skład minimalnego wynagrodzenia

Minimalne wynagrodzenie za pracę to nie to samo co pensja zasadnicza. Można do niej wliczać także nagrody czy dodatki wyrównawcze. Od 2019 roku z tego katalogu zostały jednak usunięte dodatki:...

Składki po zmarłym w OFE i ZUS. Kto je dziedziczy?

Podziałowi i wypłacie w razie śmierci, rozwodu, czy unieważnienia małżeństwa ubezpieczonego podlegają zarówno środki zgromadzone w OFE, jak i te na subkoncie emerytalnym w ZUS.

Umowa-zlecenie – jakie składki są odprowadzane?

Podpisałeś umowę-zlecenie? Sprawdź, jakie przepisy obowiązują w związku z tego rodzaju zatrudnieniem. Nie są takie same, jak w przypadku umowy o pracę!

PUP Sztum - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu ogłasza I nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych finansowanych w ramach Programu Regionalnego "Praca dla Pomorzan".

PUP Sztum - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu ogłasza I nabór wniosków o organizację staży w ramach Programu Regionalnego "Praca dla Pomorzan".

PUP Sztum - Nabór wniosków o staż dla osób do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu ogłasza III nabór wniosków o organizację staży dla osób w wieku do 30. roku życia.

Dzień pracy w wymarzonym zawodzie. Młodzi dostaną taką szansę i w Polsce

W marcu br. w ramach Dni Przedsiębiorczości rusza polska odsłona globalnego programu „The Code”, mającego na celu inspirowanie młodzieży na ich przyszłej drodze zawodowej.

PUP Żory - Bony zatrudnieniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach informuje o naborze wniosków na bony zatrudnieniowe.

PUP Żory - Nabór wniosków stażowych

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla bezrobotnych.

Zwolnienie lekarskie

Sprawdź, kiedy masz do niego prawo oraz jak zwolnienie wypłynie na wysokość Twojego wynagrodzenia!

PUP Wałbrzych - Dzień Kariery PWSZ w Wałbrzychu

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu zaprasza do udziału w Dniu Kariery organizowanym 11 kwietnia 2019 r. w godzinach 8.30 - 11.30 przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Angelusa Silesiusa w...

Konkurs na stanowisko dyrektora naczelnego Teatru Rozmaitości ogłoszony

Prezydent Warszawy ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Teatru Rozmaitości. Pełniącą obowiązki dyrektora jest obecnie Natalia Dzieduszycka.

Jest czego zazdrościć młodym programistom. Na start dostają 5700 zł

Wykształcenie w deficytowym zawodzie gwarantuje wysokie wstawki już na starcie życia zawodowego. 5700 zł brutto - to najwyższe przeciętne zarobki świeżo upieczonych programistów w woj. mazowieckim,...

PUP Wałbrzych - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu przypomina o trwającym naborze wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Czas na zmiany w edukacji zawodowej kucharzy. Wege na topie

Warszawa od kilku lat uznawana jest za jedno z najszybciej rozwijających się miast pod kątem popularności kuchni roślinnej. Rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych kucharzy umiejętnie...

Ich załoga liczy 5 tys. osób. W 2019 będzie jeszcze więcej

Strabag chce nadal powiększać liczącą ponad 5 tys. osób załogę, bo wymaga tego obszerny portfel zleceń - największy od 2011 r.

Napisz do nas - Zielona Linia

Znajdź swój urząd pracy

Wpisz lub wybierz co najmniej jedno kryterium z formularza poniżej. Aplikacja automatycznie podpowie Ci, jakie urzędy pracy znajdują się w wybranej przez Ciebie lokalizacji.Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.