Rozwiń swój biznes dzięki Funduszom Europejskim!

29 marca w Gdańskim Inkubatorze Starter odbędzie się spotkanie z cyklu: "NCBR dla Firm. Wsparcie przedsiębiorców z POIR" (Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój).

Większość Polaków za czasem letnim przez cały rok

Zdecydowana większość Polaków jest za wprowadzeniem u nas czasu letniego jako stałego przez cały rok - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Nowy program może zwiększyć aktywność zawodową niewidomych

Powstaje nowy program szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników, który może pomóc m.in. niewidomym w podjęciu pracy.

PFRON pomoże niepełnosprawnym zrobić prawo jazdy

Zakup nowoczesnej protezy, skutera elektrycznego, czy dofinansowanie do prawa jazdy, nie tylko kat. B - umożliwi osobom z niepełnosprawnościami program „Aktywny samorząd” Państwowego Funduszy...

SA: Służba w wojsku w PRL zaliczana jako praca w szczególnych warunkach

Gdy ubezpieczony wrócił z wojska, w ciągu 30 dni stawił się na badania lekarskie niezbędne do ustalenia, czy może pracować w szczególnych warunkach.

Cudzoziemcy wolą szarą strefę niż czekanie na zezwolenie na pracę

Cudzoziemiec, który zmienia stanowisko pracy u jednego pracodawcy lub dostaje podwyżkę, musi ubiegać się o nowe zezwolenie na pracę w Polsce.

PUP Piaseczno - XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach

Miejski Urząd Pracy w Kielcach organizuje XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w dniu 16.04.2019 r.

W Pawlikowicach powstanie nowe centrum logistyki Amazon

Ponad 1000 nowych stałych miejsc pracy stworzy Amazon w nowym centrum logistyki e-commerce w Pawlikowicach (Łódzkie); firma poszukuje m.in. menadżerów operacyjnych, inżynierów, specjalistów IT....

Warszawa - tu powierzchni biurowych przybywa najszybciej

3,5 mln metrów kwadratowych tyle elastycznej powierzchni biurowej oferują operatorzy na 20 największych europejskich rynkach biurowych.

Niski odsetek kobiet na rynku pracy istotnym wyzwaniem dla Polski w nowej unijnej perspektywie

Przyszedł czas, żeby Polska zainwestowała w rozwiązanie kluczowych problemów strukturalnych, z którymi się boryka – mówi Joost Korte, dyrektor generalny Komisji Europejskiej ds. zatrudnienia i...

PUP Piaseczno - Projekt pn. "Graduaton" dla osób z niepełnosprawnościami

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie realizuje projekt pn. "Graduaton" skierowany do osób z niepełnosprawnościami.

Gruby jak polski pracownik. Ten raport nie pozostawia złudzeń

Przebadali ponad 295 000 pracowników w różnym wieku. Okazuje się, że zdrowie pracujących Polaków pozostawia wiele do życzenia. Najczęściej chorują pracownicy produkcji pracujący zmianowo.

Improwizacja teatralna, gry, warsztaty kulinarne. Te formy powoli zastępują tradycyjne szkolenia

Dla wielu pracowników nie ma nic gorszego niż nudne szkolenie, szczególnie jeśli bywa nieefektywne. To jeden z powodów, dla którego pracodawcy sięgają po edutaiment (z ang. education +...

Staże już nie tylko dla absolwentów szkół wyższych. I coraz bardziej opłacalne

Na rynku pracy, gdzie 49,7 proc. ma problem ze znalezieniem odpowiednich pracowników (badanie Work Service) wydaje się, że bezpłatne staże nie zainteresują młodych. Jak jest naprawdę?

Wypłata odprawy nauczycielowi w późniejszym terminie

Nauczyciel po otrzymaniu wypowiedzenia z art. 20 ust. 1 pkt 2 KN na swój wniosek został przeniesiony od 1.09.2017 r. w stan nieczynny i chciałby teraz z niego zrezygnować.

UP Gdańsk - Praca w brytyjskiej korporacji

Gdański Urząd Pracy oraz brytyjski koncern HR będą wspólnie szukać pracowników.

UP Gdańsk - Gdańska loteria PIT-owa po raz trzeci!

Ubiegłoroczna, druga edycja loterii zachęcającej mieszkańców do płacenia PIT-u w Gdańsku sprawiła, że do miejskiej kasy wpłynęło ponad 11 mln zł!

UP Gdańsk - Nabór wniosków na staż i prace interwencyjne

Gdański Urząd Pracy prowadzi nabór wniosków o zorganizowanie stażu oraz prac interwencyjnych.

Napisz do nas - Zielona Linia

Znajdź swój urząd pracy

Wpisz lub wybierz co najmniej jedno kryterium z formularza poniżej. Aplikacja automatycznie podpowie Ci, jakie urzędy pracy znajdują się w wybranej przez Ciebie lokalizacji.Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.