Powrót

Międzynarodowe Targi Pracy „With EURES to Europe"

W dniu 16 maja 2024 r. we Wrocławiu odbędą się Międzynarodowe Targi Pracy „With EURES to Europe".

Do udziału w targach EURES zaprasza przedstawicieli polskich oraz zagranicznych pracodawców, partnerów i instytucji rynku pracy. Obecność na targach to dla pracodawców dobry czas na zaprezentowanie swojej firmy i zrekrutowanie pracowników.

Wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z akceptacją warunków uczestnictwa określonych w regulaminie targów pod linkiem: http://www.eures.dwup.pl/aktualnosc-1-343-miedzynarodowe_targi_pracy_with_eures.html

Zgłoszenia można przesyłać do 8 marca 2024 r. Potwierdzenie udziału w targach lub wpisanie na listę rezerwową zostanie przesłane do Wystawców drogą elektroniczną na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym do 22 marca 2024 r.
 
Więcej informacji znajduje się na stronie urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, 23.02.2024 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.