Powrót

Druga edycja ELA Call for Good Practices - Aplikuj teraz

Europejski Urząd ds. Pracy (ELA) rozpoczął rekrutację zgłoszeń do drugiej edycji ELA Call for Good Practices.

Wspomniana inicjatywa ma charakter cykliczny i będzie koncentrowała się w każdym roku na różnych kategoriach dobrych praktyk.

W tym roku, wskazano priorytetowe obszary - m.in. budownictwo i wyzwania związane z delegowaniem pracowników w tym sektorze, swobodnym przepływem, koordynacją systemów zabezpieczenia społecznego oraz rozpowszechnianiem informacji wśród pracowników i pracodawców.

Podmioty podejmujące inicjatywy mające na celu rozwiązanie problemu niedoboru siły roboczej i umiejętności w sektorze budowlanym mogą przedstawić swoje koncepcje.

Ankieta w języku angielskim wraz ze wszystkimi szczegółowymi informacjami dotyczącymi uczestnictwa, zakresu podmiotowego i przedmiotowego, kryteriów oceny, sposobów promowania dobrych praktyk, itd. znajdują się na stronie ELA: https://www.ela.europa.eu/en/call-good-practices-2023.

Termin zgłaszania dobrych praktyk upływa 30 czerwca 2023 r.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, 27.03.2023 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.