Napisali o nas

Znajdziesz tu informacje oraz materiały, jakie ukazały się w mediach na temat Zielonej Linii. Sprawdź, co o nas piszą!

 • 2015-07-30

  Powroty Polonii?

  Szacuje się, że na świecie, poza granicami kraju, żyje około 21 mln Polaków. Niemal w każdym zakątku świata - od Argentyny, przez Włochy i inne kraje europejskie, po Stany Zjednoczone i Australię. Coraz częściej jednak można usłyszeć o powrotach Polonii do kraju.
 • 2015-07-30

  Na jakie dotacje z PUP może liczyć firma zatrudniająca osobę bezrobotną?

  Refundacja kosztów zatrudnienia nowego pracownika, dopłaty do jego wynagrodzenia i dofinansowanie składek ZUS oraz zwrot kosztów wyposażenia nowego stanowiska pracy – to tylko kilka z form wsparcia finansowego oferowanego przez powiatowe urzędy pracy dla firm zatrudniających osoby bezrobotne. Na jakich warunkach można z nich skorzystać? Sprawdź, czy każda firma otrzyma wsparcie z urzędu pracy.
 • 2015-07-30

  Pomoc dla Polaków wracających z zagranicy

  Jeśli ktokolwiek z nas zamierza wrócić do Polski lub zastanawia się nad powrotem do ojczyzny, może skorzystać z pomocy portalu Powroty.gov.pl. To integralna część serwisu Zielona Linia, który oferuje kompleksową pomoc dla Polaków wracających z zagranicy. Pracownicy serwisu pomogą nam we wszystkich kwestiach związanych z przeprowadzką do Polski.
 • 2015-07-30

  Serwis Powroty.gov.pl Wspiera Polaków Powracających Do Kraju

  Polacy chcący wrócić do kraju mogą skorzystać z serwisu Powroty.gov.pl. Znajdą informacje o formalnościach, które będą musieli załatwić przed i po powrocie do kraju oraz porady dotyczące zakładania działalności gospodarczej, finansów osobistych czy świadczeń społecznych. Pytania można skierować do zespołu ekspertów - mejlowo lub telefonicznie.
 • 2014-05-28

  Skąd wziąć pieniądze na założenie firmy?

  Dobry pomysł i dopracowany biznesplan czasem nie wystarczą, aby rozpocząć działalność gospodarczą. W wielu przypadkach przedsiębiorcy potrzebne jest znalezienie źródła finansowania, przynajmniej na kilka pierwszych miesięcy działalności. Gdzie szukać kapitału lub dotacji na założenie firmy?
Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.