Napisali o nas

Znajdziesz tu informacje oraz materiały, jakie ukazały się w mediach na temat Zielonej Linii. Sprawdź, co o nas piszą!

 • 2011-07-25

  Polacy wracają z emigracji i zakładają firmy

  Dla Łukasza Bukowskiego praca za granicą była tylko „odskocznią” i szansą na realizację marzeń. Wrócił i założył firmę. Robi tak coraz więcej opolan.
 • 2011-07-21

  Na walizkach

  Od września w szkołach może zaroić się od uczniów, którzy lepiej niż językiem polskim posługują się hiszpańskim, greckim czy angielskim. To młodzi Polacy, których rodzice wrócili do kraju po kilkuletniej emigracji.
 • 2011-05-25

  Urzędy pracy rozszerzają działanie portalu pośrednictwa pracy dla bezrobotnych

  Urzędy pracy rozszerzają działanie internetowego portalu, za którego pośrednictwem bezrobotni mogą znaleźć pracę. Od czerwca informacje na temat aktualnych ofert pracy znajdą tam również osoby powracające z zagranicy.
 • 2011-03-09

  Kobieta aktywna – Kobieta wygrana na rynku pracy!

  Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia „Zielona Linia” zaprasza na happening 8 marca 2011 roku do Galerii Białej w Białymstoku.
 • 2011-01-21

  Centrum kontaktowe "Zielona Linia"

  2 sierpnia Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej oficjalnie rozpoczął działalność w strukturach centrum kontaktowego "Zielona Linia". To nowa usługa dla klientów urzędów pracy z całej Polski.
Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.