PUP Opole - Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Uprzejmie informujemy, że termin planowanego naboru „Wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy" odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2019 r.

PUP Dębica - Nabór wniosków na staże w połączeniu z wyposażeniem stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu
w połączeniu z wyposażeniem lub doposażeniem stanowiska pracy dla osób bezrobotnych powyżej 29. roku życia w ramach...

PUP Dębica - Nabór wniosków na szkolenia w ramach KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.

PUP Dębica - Nabór wniosków na wyposażenie stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w...

Jak przygotować się na cyfrową transformację w HR?

Cyfrowa transformacja w HR już trwa. Automatyzacja procesów selekcji i rekrutacji, internetowe bazy kandydatów, aplikacje komputerowe dedykowane dla pracowników, platformy e-learningowe,...

Wielkopolscy pracodawcy coraz chętniej zatrudniają osoby z niepełnosprawnościami

Coraz więcej wielkopolskich pracodawców zatrudnia osoby z niepełnosprawnościami – tylko w 2018 r. w województwie takich pracodawców było ponad 5 tys.

Na saksy. Połowa młodych Polaków rozważa wyjazd za pracą

Prawie co druga osoba myśląca o emigracji w celach zarobkowych nie skończyła jeszcze 34 lat. Firma TransferGo postanowiła przyjrzeć się temu zjawisku.

Znajomość języka angielskiego w ogłoszeniach o pracę. Zaskakujące wyniki ankiety

Według danych Komisji Europejskiej zaledwie co piąty Polak potrafi mówić po angielsku. Tymczasem - jak wynika z analizy prawie 48 tys. ofert pracy na stronie Pracuj.pl - znajomość angielskiego jest...

Polacy coraz chętniej zmieniają pracę

Firmy tracą już ok. 16 proc. pracowników, którzy odchodzą, szukając przede wszystkim wyższego wynagrodzenia lub lepszych możliwości kariery - czytamy w piątkowym wydaniu "Rzeczpospolitej".

Wystartowały spotkania projektu „Mama idzie do pracy"

Jak skutecznie przygotować się do rozmowy z pracodawcą? Co daje dobrze napisane CV? Jak w poszukiwaniu pracy mogą pomóc media społecznościowe?

Bony na innowacje czekają na pomysłowych przedsiębiorców

Dzięki decyzji zarządu województwa małopolskiego mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa będą miały czas na złożenie swoich innowacyjnych projektów aż do 30 września 2019 r.

Rusza nabór chętnych do projektu aktywizacji zawodowej

Osoby, które pozostają bez pracy lub ich sytuacja na rynku zawodowym jest niepewna, mogą teraz zyskać nową, satysfakcjonującą pracę, co pozwoli im wyjść z impasu i żyć pełniej.

Ta choroba budzi nieufność pracodawców. Niesłusznie - to nie jest zwykła wymówka

Na migrenę cierpi ponad 3,5 mln Polaków, 400 tys. ma ciężką postać migreny przewlekłej, jednak choroba ta wciąż jest bagatelizowana.

Bielański Integrator Przedsiębiorczych już działa

Władze Warszawy zainaugurowały działalność nowego miejsca na mapie stołecznego ekosystemu przedsiębiorczości. Przy alei Zjednoczenia 25 powstał punkt, który stworzy przyjazne warunki dla rozwoju...

Rekordowa liczba obcokrajowców na rynku pracy w Hiszpanii

Na rynku pracy w Hiszpanii zatrudniona jest rekordowa liczba cudzoziemców: ponad 2,1 mln - wynika z opublikowanych w piątek (21 czerwca) danych krajowego zakładu ubezpieczeń społecznych (Seguridad...

Długie godziny pracy zwiększają ryzyko udaru

Praca przez ponad 10 godzin na dobę co najmniej przez 50 dni w roku zwiększa ryzyko udaru mózgu – informuje pismo „Stroke”.

Inżynier w spódnicy to wciąż rzadkość? Powoli się to zmienia

W niedzielę, 23 czerwca 2019 r., obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet w Inżynierii. Czy panie maja powody do świętowania?

Mniej niż 1 proc. ojców korzysta z urlopu rodzicielskiego

W ciągu pierwszych czterech miesięcy roku 2019 z urlopu ojcowskiego skorzystało 61,1 tys. osób, to o 2,3 tys. mężczyzn więcej niż rok temu – wynika z informacji podanych przez Ministerstwo Rodziny...

Polscy ojcowie nie korzystają z urlopów rodzicielskich. Będą do tego zmuszeni?

23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca. W Polsce rola ojców w wychowaniu dzieci sukcesywnie rośnie, ma to wpływ na zarządzanie zespołami i ludźmi w pracy. Ogromna większość ojców w Polsce (podobnie jak...

Studenci chcą wysokich zarobków, studentki – stabilnego zatrudnienia

Młodzi ludzie marzą o pracy w renomowanych, znanych firmach, ważna jest dla nich możliwość realizacji zawodowych pasji oraz marka przedsiębiorstwa.

Remember! All the materials posted on the portal www.zielonalinia.gov.pl have been drawn up by the editorial group and are for your information. The editors have put a considerable effort to make the provided information accurate and reliable. However, the information does not constitute a binding interpretation of the law.