PUP Jelenia Góra - Nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób do 30 r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje o naborze wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób poniżej 30 roku życia.

PUP Jelenia Góra - Nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób 30+

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje o naborze wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób powyżej 30 roku życia.

PUP Jelenia Góra - Środki na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje, że w dniach 17.02.2020 r. – 28.02.2020 r. prowadzona będzie rekrutacja do projektu pn. „Aktywizacja osób bezrobotnych od 30 roku życia z powiatu...

PUP Jelenia Góra - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy osób do 30 r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje, że od dnia 17.02.2020 r. do dnia 28.02.2020 r. prowadzi nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy.

PUP Jelenia Góra - Szkolenia indywidualne osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje, że od dnia 17.02.2020 r. prowadzi nabór wniosków o skierowanie na szkolenia indywidualne osób bezrobotnych.

PUP Jelenia Góra - Szkolenie indywidualne dla osób do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje o naborze wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne (osoby poniżej 30. roku życia).

PUP Jelenia Góra - Nabór na szkolenia grupowe w 2020 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje o naborze na szkolenia grupowe w 2020 roku.

Jest praca... na Antarktydzie

Pingwiny, słonie morskie i lód - tak można krótko scharakteryzować miejsce pracy. Swoje CV mogą bowiem przesyłać chętni na kolejną wyprawę do Polskiej Stacji Antarktycznej im. H. Arctowskiego.

PUP Jelenia Góra - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje o naborze wniosków o bon na zasiedlenie dla osób do 30. roku życia.

Badanie: programiści najszczęśliwszymi pracownikami w Polsce

Najszczęśliwszymi pracownikami w Polsce są programiści (76 proc.), inżynierowie (75 proc.) oraz specjaliści od marketingu i reklamy (74 proc.) - wynika z raportu firmy Devire.

Pracownicy widmo, czyli jak komputery wynajmują ludzi do prostych prac

Wiele znanych i popularnych aplikacji internetowych, takich jak na przykład Twitter wykorzystuje ludzi do wykonywania prostych prac, z którymi nie radzą sobie komputery.

SN: Górnikowi można dwa razy ustalać wysokość renty wyrównawczej

Sąd Najwyższy orzekł, że górnikowi po wypadku przy pracy, który spowodował całkowitą niezdolność do pracy, przysługuje prawo do renty wyrównawczej.

Przyjaźń w pracy. Ale tylko w godzinach 9-17

Aż 71 procent badanych Polaków deklaruje, że oddzielają życie prywatne od zawodowego. 66 proc. twierdzi jednak, że lubi swoich współpracowników, a 44 proc. uważa osobę z pracy za przyjaciela.

Firmy wolą dać benefity, niż podwyżki

Darmowa myjnia samochodowa, urlop złamanego serca czy Botox Leave – urlop w celu zadbania o atrakcyjny wygląd - światowe marki prześcigają się w oferowaniu pracownikom coraz ciekawszych dodatkowych...

WSA: Bezprawne podanie PESEL przez byłego pracodawcę to naruszenie RODO

Prezes Urzędu ochrony Danych Osobowych mógł zastosować przepisy ogólnego rozporządzenia RODO przed wejściem w życie ustawy o ochronie danych osobowych z maja 2018 r. do rozpoczętego a nie...

Państwo aktywizuje bezrobotnych, gorzej radzi sobie z biernymi zawodowo

Ponad 13 mln osób, czyli prawie połowa ludności Polski w wieku 15 lat i więcej, to osoby bierne zawodowo. 35,9 proc. z nich jest w wieku produkcyjnym.

Urlop okolicznościowy lub dni wolne dla opiekuna prawnego

Jestem opiekunem prawnym mamy, która z uwagi na chorobę Alzheimera została całkowicie ubezwłasnowolniona. Czy należy mi się urlop okolicznościowy lub dni wolne z zachowaniem prawa do wynagrodzenia...

Uczy teorii, a jak jest z praktyką? Polska szkoła a wyzwania rynku pracy

To, czego dziś uczy polska szkoła, wielu młodym ludziom może nie wystarczyć, by osiągać swoje zawodowe cele na rynku pracy. Uczenie się słuchając wykładów, blokuje kreatywność, szukanie własnego...

Kiedy wysoka pensja to za mało. Tak zatrzymasz pracownika w firmie

Nie tylko wyższe wynagrodzenie, ale także możliwość rozwoju, elastyczny czas pracy i zgrany zespół to czynniki, które sprawiają, że pracownicy nie chcą zmieniać pracy. Jak się okazuje, to, czego...

Osiem trendów w HR, których nie możesz przespać

Firmy poszukują innowacyjnych rozwiązań, które pomogą wybrać utalentowanych kandydatów, a także zatrzymać najbardziej wartościowych pracowników. Kreatywny i nowoczesny proces rekrutacji to jeden z...

Remember! All the materials posted on the portal www.zielonalinia.gov.pl have been drawn up by the editorial group and are for your information. The editors have put a considerable effort to make the provided information accurate and reliable. However, the information does not constitute a binding interpretation of the law.