• PUP Bytów - Targi pracy w Tallinie
  Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie zaprasza pracodawców do wzięcia udziału w targach pracy w Tallinie. Organizowane wydarzenie ma pomóc obywatelom Estonii w znalezieniu zatrudnienia na terytorium innych państw Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego, głównie w sektorze hotelarsko-gastronomicznym, w pracy na produkcji oraz przy pracach prostych.

 • PUP Gdynia - Bezpłatne zajęcia z doradcą zawodowym
  Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni zaprasza chętnych do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach warsztatowych.

 • PUP Sztum - Mobilne Punkty Informacyjne
  Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu zaprasza do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich w ramach prowadzonych działań odwiedzą Kwidzyn oraz Tczew i będą oni dostępni dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi.

 • PUP Łapy - Grupowe porady zawodowe
  Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza do udziału w grupowych poradach zawodowych, które odbędą się w Filii Powiatowego Urzędu Pracy w Łapach.

 • WUP Białystok - Konkurs pn. „Organizacja ucząca się 2019"
  Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnika Białostocka organizują V edycję konkursu pn. „Organizacja ucząca się 2019", skierowanego do pracodawców z województwa podlaskiego inwestujących w rozwój kompetencji pracowników, zorientowanych na zarządzanie wiedzą oraz wyróżniających się m.in. kulturą organizacyjną stymulującą rozwiązania prorozwojowe.

 • PUP Przemyśl - Formy wsparcia dla bezrobotnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu informuje o dostępnych formach wsparcia dla wszystkich osób bezrobotnych ze środków rezerwy Funduszu Pracy, o które można wnioskować od dnia 3 września 2019 r.

 • PUP Przemyśl - Wykaz porad grupowych i szkoleń na 2019 rok
  Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu ogłosił terminarz porad grupowych i szkoleń z zakresu umiejętności poszukiwania pracy do końca roku 2019.

 • PUP Ropczyce - Kształcenie ustawiczne pracodawców oraz pracowników
  Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na realizacje działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców na 2019 rok.

 • PUP Ustrzyki Dolne - Aktualne oferty pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Ustrzykach Dolnych informuje o dostępnych ofertach pracy oraz stażu dla osób bezrobotnych.

 • WUP Białystok - Coaching przedsiębiorczości
  Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza do udziału w projekcie pn. "Coaching przedsiębiorczości", w ramach którego odbędzie się seria spotkań przypadających na wrzesień i październik.

 • PUP Leżajsk - Przedłużenie naboru wniosków o zorganizowanie stażu
  Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że przedłuża nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach środków z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia do wyczerpania środków.

 • PUP Lubaczów - Dofinansowanie do działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie na otwarcie działalności gospodarczej w ramach projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy wpowiecie lubaczowskim (IV)”.

 • PUP Lubaczów - Praca w Niemczech
  Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie informuje, że Agencja Pracy DAKO JOB CENTER Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje osób do pracy w Niemczech.

 • PUP Mielec - Nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych w wieku do 29. roku życia w ramach projektu pn.„Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie mieleckim (IV)".

 • PUP Nysa - Opolska Akademia Aktywizacji Zawodowej
  Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie dla osób po 30. roku życia wspierającym aktywizację osób pozostających bez zatrudnienia oraz osób pracujących.

 • PUP Olesno - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu zaprasza na spotkanie informacyjne dla potencjalnych beneficjentów, dotyczące zbliżającego się naboru wniosków do programu pn. "Wsparcie TIK w przedsiębiorstwach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020".

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.