• PUP Kazimierza Wielka - Wykaz grupowych informacji zawodowych w czwartym kwartale 2019 roku
  Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierze Wielkiej przedstawił wykaz grupowych informacji zawodowych w czwartym kwartale 2019 roku.

 • PUP Końskie - Regionalne targi pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Końskich oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zapraszają na Regionalne Targi Pracy, które odbędą się dnia 27 września 2019 r. w godz. 10:00 - 12:00.

 • PUP Ostrowiec Świętokrzyski - Aktywizacja osób bezrobotnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje o naborach wniosków w ramach otrzymanych środków z rezerwy Funduszu Pracy na aktywizację osób bezrobotnych.

 • PUP Ostrowiec Świętokrzyski - Nabór wniosków na środki z KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, iż w związku z rezygnacją pracodawców z otrzymanego dofinansowania ze środków KFS, ogłasza dodatkowy termin naboru wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Kwota środków KFS, jaką dysponuje urząd wynosi 21 597,68 złotych.

 • PUP Zawiercie - Nabór wniosków na kształcenie ustawiczne
  Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu informuje, iż od dnia 9.09.2019 r. rozpoczął wydawanie wniosków o przyznanie środków z Rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

 • PUP Zawiercie - Rekrutacja do Prokuratury Rejonowej
  Prokuratura Okręgowa w Częstochowie ogłasza konkurs na stanowisko młodszego referenta w Prokuraturze Rejonowej w Zawierciu.

 • PUP Racibórz - Tydzień Przedsiębiorcy
  Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu zaprasza na indywidualne porady eksperta ZUS, który będzie do dyspozycji zainteresowanych w dniu 24 września 2019 r.

 • PUP Rybnik - Bezpłatny kurs spawania
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku w ramach projektu pn. „Gryfno robota - aktywizacja zawodowa osób 30+ na rybnickim rynku pracy" prowadzi rekrutację na kurs spawania metodą MAG-135 z egzaminem zewnętrznym.

 • PUP Sosnowiec - Refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu przypomina o trwającym naborze wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Sosnowiec (IV)".

 • PUP Świętochłowice - Targi pracy
  Centrum Integracji Społecznej oraz Powiatowy Urząd Pracy zapraszają Mieszkańców Świętochłowic, pracodawców i inne osoby zainteresowane do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 26 września 2019 r. w godzinach 10:00 - 12:00.

 • PUP Tarnowskie Góry - Tydzień Przedsiębiorcy
  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Zabrzu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach zapraszają na Tydzień Przedsiębiorcy, który odbędzie się w terminie 23-27 września 2019 r.

 • PUP Wodzisław Śląski - Bon na zasiedlenie
  Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza osoby zainteresowane do składania wniosków o bon na zasiedlenie.

 • PUP Wodzisław Śląski - Środki na podjęcie działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do składania wniosków o dotację na podjęcie działalności gospodarczej, która może zostać przyznana w wysokości 21 000,00 zł.

 • PUP Zabrze - Tydzień Przedsiębiorcy
  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział ZUS w Zabrzu zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy, czyli cykliczną akcję informacyjno-edukacyjną skierowaną do wszystkich przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • PUP Zawiercie - Bon na zasiedlenie
  Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu przypomina o trwającym naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zawierciańskim (IV)".

 • PUP Cieszyn - ABC Przedsiębiorczości w pigułce
  Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie zaprasza wszystkich zainteresowanych na dzień warsztatów, który przypada na dzień 26 września 2019 r.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.