• PUP Mońki - II Powiatowe Targi Pracy i Edukacji w Mońkach
  Powiatowy Urząd Pracy Mońkach informuje, że 25.04.2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 odbędą się drugie Powiatowe Targi Pracy i Edukacji.

 • PUP Mońki - Szkolenie dla osób planujących ubieganie się o dotację na podjęcie działalności gospodarczej
  Powiatowy Urząd Pracy Mońkach informuje, że w trakcie Powiatowych Targów Pracy i Edukacji odbędzie się szkolenie dotyczące prawidłowego przygotowania wniosku o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 • UP m. st Warszawa - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej
  Urząd Pracy m.st. Warszawy w terminie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • PUP Bełchatów - Nabór wniosków o przyznanie środków z KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

 • PUP Gliwice - X Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych
  Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach we współpracy z Gliwickim Ośrodkiem Integracji Niepełnosprawnych organizuje Gliwickie Targi Pracy dla Osób Niepełnosprawnych.

 • PUP Jastrzębie Zdrój - Targi Pracy i Przedsiębiorczości
  Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju serdecznie zaprasza na Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

 • GUP Kraków - Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”
  Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Dyrektor Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”, które odbędą się 29 maja 2019 r. w godz. 10.00 – 14.00 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

 • PUP Ostrołęka - II nabór wniosków o przyznanie środków z KFS
  Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce ogłasza II nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

 • PUP Tczew - Nabór wniosków dotyczących staży
  Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie informuje, że w okresie od 11 do 17 kwietnia 2019 r. prowadzi nabór wniosków dotyczących staży.

 • WUP Białystok - II Powiatowe Targi Pracy i Edukacji w Mońkach
  Serdecznie zapraszamy pracodawców do udziału w drugich Powiatowych Targach Pracy i Edukacji w Mońkach, organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach.

 • PUP Nysa - Dotacje na zatrudnienie osoby niepełnosprawnej
  Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, że posiada w dyspozycji środki PFRON przeznaczone na refundację kosztów wyposażenia stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych.

 • PUP Opole - Dotacje dla bezrobotnych od 30. roku życia w ramach RPO WO 2014-2020
  Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w okresie od 15 do 17 maja 2019 r. odbędzie się nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej skierowany do osób od 30. roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych, w tym zwłaszcza znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy w mieście Opolu i powiecie opolskim (V)”

 • PUP Rybnik - Bezpłatne konsultacje doradców podatkowych dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku zachęca do skorzystania z pomocy doradców podatkowych, którzy będą dyżurować pod numerem komórkowym 513 152 218, pod którym osoby niepełnosprawne mogą uzyskać informacje o przysługujących im ulgach i uprawnieniach podatkowych.

 • PUP Rybnik - Bezpłatny poradnik dla osób szukających pracy
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku przedstawia bezpłatny poradnik jak pisać CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak utrzymać się w pracy.

 • PUP Rybnik - Dotacje na założenie firmy
  Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku otrzymał dodatkowe środki z rezerwy Funduszu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla 10 osób bezrobotnych powracających z zagranicy. Kwota pozyskanych środków z rezerwy na ten program wynosi: 200 tys. zł.

 • PUP Rybnik - Nieodpłatna pomoc prawna
  Na terenie miasta Rybnika funkcjonują 4 punkty darmowych porad prawnych.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  
  Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.