• 23.01.2020

  OWP Kościan - Bezpłatne indywidualne konsultacje

  Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza na bezpłatne indywidualne konsultacje w ramach akcji „Poniedziałki z ekspertem", które odbędą się 27 stycznia 2020 r.

 • 23.01.2020

  OWP Kościan - Szkolenie pn. "Zostań swoim szefem!"

  Ośrodka Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakładania działalności gospodarczej pn. "Zostań swoim szefem! – czyli jak założyć i prowadzić własną firmę", które odbędzie się 29 stycznia w godz. 16:00 - 20:00.

 • 23.01.2020

  PUP Konin - Wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy dla osoby do 30. r.ż.

  Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w wieku do 30. roku życia. Planowana wysokość refundacji wynosi 18 000,00 zł.

 • 23.01.2020

  PUP Kościan - Pożyczka na założenie własnej firmy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie informuje o możliwości otrzymania niskooprocentowanej pożyczki ze środków unijnych na założenie własnej działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych oraz pracujących.

 • 23.01.2020

  PUP Kościan - Szkolenia dla osób bezrobotnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie realizuje szkolenia dla osób bezrobotnych i tym samym zaprasza do składania wniosków przez osoby bezrobotne, którym ukończenie danego szkolenia umożliwi zdobycie kwalifikacji.

 • 23.01.2020

  PUP Kościan - Zaproszenie do planowania szkoleń na rok 2020

  Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie przystąpił do planowania szkoleń na rok 2020 dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy. W związku z tym zaprasza pracodawców, organizacje pracodawców i organizacje związkowe, a także innych partnerów rynku pracy do przekazywania informacji dotyczących zawodów i specjalności, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy.

 • 23.01.2020

  PUP Krotoszyn - Oferty stażu

  Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie przedstawił listę propozycji stażu zgodną ze stanem na dzień 21 stycznia 2020 roku.

 • 23.01.2020

  PUP Krotoszyn - Środki Funduszu Pracy na podjęcie działań aktywizacyjnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie informuje, że dysponuje środkami Funduszu Pracy na podjęcie działań aktywizacyjnych dla osób bezrobotnych.

 • 23.01.2020

  PUP Krotoszyn - Zapotrzebowanie na środki rezerwy KFS

  W związku z planowaniem środków rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie zaprasza pracodawców, mających siedzibę bądź miejsce prowadzenia działalności gospodarczej na terenie powiatu krotoszyńskiego, do wypełnienia ankiety.

 • 23.01.2020

  PUP Nowy Tomyśl - Nabór wniosków o zorganizowanie stażu

  Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych, finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020 ,,Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie nowotomyskim (V)".

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.