• 23.10.2020

  MUP Lublin - Wsparcie dla przedsiębiorców, którzy nie korzystali dotychczas z Tarczy Antykryzysowej

  Miejski Urząd Pracy w Lublinie informuje, iż nadal prowadzi nabory wniosków w ramach Tarczy Antykryzysowej dla Beneficjentów, którzy dotychczas nie skorzystali z poszczególnych form wsparcia.

 • 23.10.2020

  MUP Lublin - Wykwalifikowani bezrobotni poszukują pracy

  Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza przedsiębiorców i pracodawców, którzy są zainteresowani pozyskaniem wykwalifikowanych pracowników do kontaktu z pracownikami Referatu Promocji Usług (tel. 81 466 52 44, e-mail: praca@mup.lublin.pl).

 • 23.10.2020

  MUP Lublin - Zmiana sposobu obsługi klientów

  W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i przypadkami zakażenia COVID-19 w trosce o zdrowie pracowników i interesantów Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie, od dnia 20 października 2020 r. do odwołania MUP w Lublinie wprowadza dwuzmianowy system pracy.

 • 23.10.2020

  Nieodpłatna pomoc prawna na terenie miasta Lublin

  Urząd Miasta Lublin informuje o możliwości skorzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz poradnictwa obywatelskiego. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie poniżej oraz na stronie www.bip.lublin.eu w zakładce Urząd Miasta Lublin/Nieodpłatna pomoc prawna.

 • 23.10.2020

  PUP Białystok - Spotkanie on-line nt. zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP

  Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza osoby zainteresowane na spotkanie on–line dotyczące tematyki zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP, w ramach oświadczenia o powierzeniu pracy cudzoziemcowi oraz pracy sezonowej.

 • 23.10.2020

  PUP Lublin - Informacja dot. obsługi klientów

  W związku z obecnie rosnącą liczbą zachorowań spowodowanych koronawirusem oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin od poniedziałku 12.10.2020 r. obsługa osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie oraz Filiach w Bełżycach i Bychawie będzie odbywać się w przeważającej części za pomocą dostępnych środków komunikacji telefonicznej, mailowej, za wyłączeniem sytuacji dotyczących aktywizacji zawodowej wymagającej osobistego kontaktu.

 • 23.10.2020

  PUP Lublin - Zwiększ swoje szanse na rynku pracy

  Jesteś osobą do 25-tego roku życia? Czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swoich możliwości i coraz częściej rozważasz możliwość założenia własnej firmy?

 • 23.10.2020

  PUP Nysa - Praca w wojsku

  5 Lubuski pułk artylerii w Sulechowie prowadzi nabór na wolne stanowiska służbowe w korpusach oficerów, podoficerów i szeregowych.

 • 22.10.2020

  PUP Lublin - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie w okresie od dnia 26.10.2020 r. do dnia 30.10.2020 r. będzie prowadzić nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ramach projektu „Inkluzyjny rynek pracy w powiecie lubelskim (VI)".

 • 22.10.2020

  PUP Lublin - Środki finansowe na studia podyplomowe

  Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, że dysponuje środkami finansowymi na organizowanie studiów podyplomowych.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.