• 24.11.2020

  PUP Kolbuszowa - Wyposażenie stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażania stanowiska pracy w ramach projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (V)".

 • 24.11.2020

  PUP Leżajsk - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że prowadzi bezterminowy nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie leżajskim (V)".

 • 24.11.2020

  PUP Leżajsk - Informacja dla pracodawców

  Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że od dnia 1 stycznia 2021 r. oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi będą przyjmowane tylko w formie elektronicznej przez platformę usług elektronicznych Publicznych Służb Zatrudnienia: www.praca.gov.pl.

 • 24.11.2020

  PUP Leżajsk - Rejestracja osób bezrobotnych i poszukujących pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że od dnia 24.11.2020 r. nie będą przyjmowane wnioski o dokonanie rejestracji w wersji papierowej, istnieje możliwości rejestracji osób bezrobotnych i poszukujących pracy osobiście w siedzibie urzędu.

 • 24.11.2020

  PUP Mielec - Ankieta zadowolenia osób bezrobotnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu zaprasza do udziału w corocznym badaniu zadowolenia klientów z poziomu usług świadczonych przez urząd.

 • 24.11.2020

  PUP Mielec - Ankieta zadowolenia pracodawców

  Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu zaprasza pracodawców współpracujących z urzędem do udziału w badaniu zadowolenia z poziomu usług oferowanych przez PUP w Mielcu.

 • 24.11.2020

  PUP Mielec - Kontakt z urzędem

  Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu usprawniając obsługę klientów w czasie pandemii, podaje numery służbowych telefonów komórkowych do wskazanych pracowników urzędu.

 • 24.11.2020

  PUP Stalowa Wola - Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków ma podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie stalowowolskim (IV)".

 • 24.11.2020

  PUP Stalowa Wola - Komunikat dla pracodawców będących organizatorami stażu

  Zgłoszenie nieobecności na stażu spowodowanej koniecznością sprawowania opieki nad dzieckiem w wieku do ukończenia 8 lat w związku z zamknięciem z powodu COVID-19 żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły, do których dziecko uczęszcza powinno być dokonane na formularzu załączonym do niniejszego komunikatu i dostarczone do PUP wraz z listą obecności za miesiąc listopad 2020 r.

 • 24.11.2020

  PUP Strzyżów - Nabór wniosków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

  Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie informuje, że w dniu 3.12.2020 r. do godz. 15:30 będą przyjmowane wnioski o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.