• 16.11.2020

  Projekt "Pokonaj wykluczenie - niepełnosprawność to nie ograniczenie"

  Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego informuje o projekcie „Pokonaj wykluczenie – niepełnosprawność to nie ograniczenie" realizowany przez firmę Konwektor sp. z o.o. w partnerstwie z Fundacją Sowelo.

 • 16.11.2020

  PUP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego - Środki na podjęcie działalności gospodarczej POWER

  Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego informuje, że od 16.11.2020 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach pomocy de minimis.

 • 16.11.2020

  PUP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego - Zamiejscowe punkty obsługi klienta

  W związku ze zmieniającą się dynamicznie sytuacją epidemiologiczną dotyczącą zachorowalności na COVID-19 , stosując się do rekomendacji i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego podjął decyzję o zamknięciu wszystkich Zamiejscowych Punktów Obsługi Klienta do odwołania.

 • 16.11.2020

  PUP Płońsk - Wznowienie przyjmowania wniosków

  Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku informuje, że w związku z wygospodarowaniem środków Funduszu Pracy, w terminie od dnia 16.11.2020 r. przyjmowane będą wnioski na wsparcie dla bezrobotnych oraz pracodawców.

 • 16.11.2020

  PUP Pruszków - Dofinansowanie na podjęcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie przypomina, że trwa nabór wniosków w trybie konkursowym o przyznanie osobie bezrobotnej zarejestrowanej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pruszkowie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach Projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie pruszkowskim (IV)".

 • 16.11.2020

  PUP Przasnysz - Komunikat dotyczący pracy urzędu

  Mając na względzie utrzymujące się zagrożenie epidemiologiczne koronawirusem COVID-19 Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zachęca do kontaktu z urzędem za pomocą poczty tradycyjnej, drogą telefoniczną, mailową lub poprzez ePUAP.

 • 16.11.2020

  PUP Sochaczew - Dotacja na działalność gospodarczą RPO WM

  Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie informuje, że prowadzony jest nabór wniosków dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej zarejestrowanych w urzędzie ubiegających się o przyznanie pomocy w formie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • 16.11.2020

  PUP Węgrów - Nabór na wolne stanowisko urzędnicze

  Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Specjalista do spraw ewidencji i świadczeń w Referacie Informacji, Ewidencji i Świadczeń w Powiatowym w PUP w Węgrowie w pełnym wymiarze czasu pracy.

 • 16.11.2020

  PUP Wołomin - Wykaz umorzonych porzyczek

  Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie przedstawia wykaz przedsiębiorców, którzy spełnili warunek prowadzenia działalności gospodarczej przez okres 3 miesięcy od dnia udzielenia jednorazowej pożyczki na pokrycie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej - dotyczy art.15zzd ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

 • 16.11.2020

  PUP Wyszków - Zasiłek opiekuńczy podczas odbywania stażu

  Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie zamieścił komunikat dotyczący zasiłku opiekuńczego podczas odbywania stażu.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.