• 19.11.2020

  PUP Olesno - Zatrudnianie cudzoziemców

  W związku ze zmianą organizacji pracy urzędu, uprzejmie informujemy, że czas oczekiwania na oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemca lub wydanie zezwolenia na pracę sezonową wynosi do 7 dni roboczych.

 • 19.11.2020

  PUP Prudnik - Komunikat dla przedsiębiorców

  Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku informuje o terminach składania wniosków przedsiębiorców o wsparcie w ramach Tarczy antykryzysowej.

 • 19.11.2020

  Warsztaty dla Opiekunki Domowej

  Masz problemy ze znalezieniem pracy, szukasz ciekawego zajęcia, chcesz rozwijać swoje umiejętności? Trwa rekrutacja do warsztatów zawodowych.

 • 18.11.2020

  PUP Brzeg - Dodatkowy zasiłek opiekuńczy podczas stażu

  Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu opublikował komunikat związany z dodatkowym zasiłkiem opiekuńczym w trakcie realizacji stażu.

 • 18.11.2020

  PUP Brzeg - Nabór do Służby Więziennej w Opolu

  Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Opolu ogłasza rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w Służbie Więziennej na terenie podległym Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Opolu na rok 2021.

 • 18.11.2020

  PUP Radom - Zatrudnianie cudzoziemców

  Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że od 1 listopada 2020 r. oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi składane elektronicznie (przez portal praca.gov.pl). Po dokonaniu wpisu do ewidencji będą wysyłane do pracodawców w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku.

 • 18.11.2020

  PUP Siedlce - Aktualizacja naboru na dotacje

  Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że od 19.11.2020 r. do wyczerpania limitu środków przyjmowane będą wnioski o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie siedleckim i mieście Siedlce (III)".

 • 18.11.2020

  PUP Siedlce - Aktualne nabory wniosków bezrobotnych i pracodawców

  Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje o aktualnych naborach wniosków.

 • 18.11.2020

  PUP Siedlce - Organizacja pracy urzędu

  Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach informuje, że ze względu na obecną sytuację w Polsce, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników, klienci proszeni są o kontaktowanie się z urzędem przede wszystkim za pomocą systemów teleinformatycznych (np. telefon, e-mail, e-puap, www.praca.gov.pl).

 • 18.11.2020

  Rusza konkurs „Opolska Firma Przyjazna Cudzoziemcom"

  Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu zaprasza do udziału firmy, które zatrudniają obcokrajowców. Jego celem jest docenienie tych pracodawców, którzy kierują się zasadami równego traktowania pracowników bez względu na pochodzenie oraz wspierają ich integrację.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.