• 26.05.2020

  PUP Bydgoszcz - Jak anulować wniosek z Tarczy antykryzysowej

  W celu usprawnienia kontaktów z PUP w Bydgoszczy dla przedsiębiorców, którzy złożyli wnioski o wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej COVID-19 i chcą przesłać dodatkowe informacje i wyjaśnienia dotyczące złożonego wniosku, urząd załączył instrukcję jak dołączyć dokument lub wnioskować o anulowanie wcześniej złożonego wniosku.

 • 26.05.2020

  PUP Bydgoszcz - Komunikat dotyczący obsługi

  W związku z utrzymującym się zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa Sars-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy, bezpośrednia obsługa klientów odbywa się w ograniczonym zakresie.

 • 26.05.2020

  PUP Bydgoszcz - Tymczasowe zmiany w rejestracji osób bezrobotnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy ogłosił komunikat dotyczący wprowadzenia od 25/05/2020 r. tymczasowych zmian w rejestracji osób bezrobotnych.

 • 26.05.2020

  PUP dla Powiatu Toruńskiego - Oferta Centrum Kształcenia Młodych

  Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego informuje o ofercie Centrum Kształcenia Młodych.

 • 26.05.2020

  PUP Grudziądz - Dofinansowanie części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej

  Prezydent Grudziądza za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu w dniu 30 kwietnia 2020 r. ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniającego pracowników przyznawanej na podstawie art. 15zzc ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 • 26.05.2020

  PUP Grudziądz - Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników

  Prezydent Grudziądza za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu w dniu 14 maja 2020 r. ogłasza nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19.,przyznawanego na podstawie art. 15zzb ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 • 26.05.2020

  PUP Grudziądz - Outplacement szansą na pracę

  Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu, jako Partner w projekcie pn. „Outplacement szansą na pracę" ogłasza nabór Biznesplanów w terminie od 26 maja 2020 roku do 1 czerwca 2020 roku.

 • 26.05.2020

  PUP Grudziądz - Tymczasowe rozwiązanie w sprawie rejestracji

  W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników, w celu minimalizacji skutków rozprzestrzeniania się koronawirusa, Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu nadal (tj. od 01.04.2020r. ) zawiesza bezpośrednią obsługę klientów. Jednocześnie, mając na względzie zgłaszane do Urzędu problemy niektórych osób z dokonaniem elektronicznej rejestracji, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, udostępniamy przygotowany specjalnie na ten wyjątkowy czas wniosek o dokonanie rejestracji jako osoba bezrobotna lub poszukująca pracy wraz z kompletem dokumentów.

 • 26.05.2020

  PUP Żnin - Nabór wniosków o przyznanie niskoprocentowej pożyczki

  Dyrektor Powiatowego Urząd Pracy w Żninie realizuje nabór wniosków o przyznanie niskoprocentowej pożyczki dla mikroprzedsiębiorców.

 • 26.05.2020

  PUP Żnin - Nabór wniosków o zorganizowanie staży dla osób niepełnosprawnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Żninie ogłasza Powiatowy Urząd Pracy w Żninie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie staży w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.