• 31.10.2019

  Cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców pn. "Jak zatrudnić cudzoziemca?"

  Śląski Oddział Straży Granicznej realizuje projekt szkoleniowy dla pracodawców www.cudzoziemiecwpracy.pl. Pod tym adresem można znaleźć najnowsze wiadomości dotyczące projektu oraz artykuły zawierające porady prawne i szczegóły dotyczące zbliżających się szkoleń.

 • 31.10.2019

  Praca z EURES-em – Twoim sukcesem!

  Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach prowadzi pozakonkursowy projekt pod nazwą: Praca z EURES-em – Twoim sukcesem! Uczestnikami projektu są osoby bezrobotne (zarejestrowane oraz niezarejestrowane w powiatowym urzędzie pracy) powyżej 30. roku życia.

 • 31.10.2019

  PUP Będzin - Spotkanie z ZUS o ułatwieniach dla przedsiębiorców

  Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie zaprasza osoby zainteresowane na spotkanie pn. „Masz wybór, ulga na start, preferowane składki, mała działalność gospodarcza" przeprowadzane przez przedstawiciela Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 • 31.10.2019

  PUP Cieszyn - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie cieszyńskim (IV)".

 • 31.10.2019

  PUP Starogard Gdański - Konkurs „Mój biznes w przyszłości"

  Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim ogłasza konkurs pt. „Mój biznes w przyszłości" skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu starogardzkiego, który ma na celu promowanie wśród młodzieży idei przedsiębiorczości oraz popularyzację wiedzy na temat przedsiębiorczości i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

 • 31.10.2019

  PUP Wejherowo - Warsztaty przedsiębiorczości

  Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie zaprasza na warsztaty zorganizowane w ramach Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości, które odbędą się dnia 20 listopada 2019 r., w godzinach 9:00 - 11:00.

 • 31.10.2019

  WUP Katowice - Nowe nabory wniosków

  Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach ogłosił nabór wniosków w konkursie dotyczącym dostosowania oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy oraz nabór wniosków w konkursie dotyczącym poddziałania - outplacement.

 • 30.10.2019

  100 mln euro na rozwój przedsiębiorczości i innowacje

  „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” to nowy program wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorców w ofercie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jego budżet to 100 mln euro, z których 85 mln euro stanowią środki Norweskiego Mechanizmu Finansowego, a 15 mln euro wkład krajowy.

 • 30.10.2019

  Oferta dla przedsiębiorców planujących realizację nowej inwestycji - Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna

  Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. przedstawia ofertę wsparcia dla przedsiębiorców planujących realizację nowej inwestycji z sektora przemysłowego lub usługowego w powiecie kościerskim.

 • 30.10.2019

  PUP Kościerzyna - Aktualny plan szkoleń

  Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie ogłosił aktualny plan szkoleń zaplanowanych do końca roku 2019.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.