• 12.05.2020

  Dobór do służby w Policji w Kłodzku

  Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku informuje, że do odwołania zawieszone są pozostałe czynności przeprowadzane w ramach postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji. Informujemy, że wprowadzono możliwość składania przez kandydatów do służby w Policji dokumentów, o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o Policji, wyłącznie drogą pocztową na adres: Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku Zespół Kadr i Szkolenia Plac Chopina 2, 57-300 Kłodzko.

 • 12.05.2020

  Fundacja Reaxum - Projekt "Nastaw się na pracę"

  Międzynarodowa Fundacja REAXUM informuje, iż są jeszcze wolne miejsca w projekcie pn. „Nastaw się na pracę".

 • 12.05.2020

  Nabór do Policji w Lwówku Śląskim

  Rozpoczął się nabór do Policji w Lwówku Śląskim.

 • 12.05.2020

  Nabór do pracy w Policji w Lubaniu

  Do odwołania wprowadzono możliwość składania przez kandydatów do służby w Policji dokumentów, o których mowa w art. 25 ust. 2 pkt 1 ustawy o Policji, wyłącznie drogą pocztową na adres: Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu ul. Sikorskiego 4 59-800 Lubań.

 • 12.05.2020

  PUP Lubań - Nabór wniosków organizacji pozarządowych

  Urząd Pracy w Lubaniu informuje o dodatkowych naborach wniosków organizacji pozarządowych o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne w przypadku spadku przychodów z działalności statutowej w następstwie wystąpienia COVID-19.

 • 12.05.2020

  PUP Lubań - Nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej

  Urząd Pracy w Lubaniu informuje o dodatkowych terminach naborów wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności gospodarczej dla przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną niezatrudniającego pracowników.

 • 12.05.2020

  PUP Lubań - Nabór wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników

  Urząd Pracy w Lubaniu informuje o naborze wniosków o udzielenie dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenia społeczne w przypadku spadku obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia COVID-19.

 • 12.05.2020

  PUP Nowa Ruda - Zmiana numerów telefonów

  W związku ze zmianami w obsłudze klientów w Filii PUP w Nowej Rudzie nastąpiła tymczasowa zmiana numerów telefonicznych.

 • 08.05.2020

  Projekt "Partnerstwo na Rzecz Rozwoju Dolnośląskich MMŚP i Ich Pracowników"

  Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG" S.A., jako Operator informuje o wznowieniu przyjmowania formularzy zgłoszeniowych do projektu pn. „Partnerstwo na Rzecz Rozwoju Dolnośląskich MMŚP i Ich Pracowników - edycja II" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego 2014—2020, Działanie 8.6 „Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw i przedsiębiorców z sektora MMŚP".

 • 08.05.2020

  PUP Bolesławiec - Wnioski z tarczy antykryzysowej tylko w wersji elektronicznej

  Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu informuje, iż wnioski dotyczące COVID-19 będą przyjmowane tylko w wersji elektronicznej.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.