• 05.09.2019

  PUP Sztum - Mobilne Punkty Informacyjne

  Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu zaprasza do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich w ramach prowadzonych działań odwiedzą Kwidzyn oraz Tczew i będą oni dostępni dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi.

 • 05.09.2019

  PUP Sztum - Refundacja wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu ogłasza I nabór wniosków o przyznanie refundacji wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy finansowanego w ramach Rezerwy Ministra.

 • 04.09.2019

  PUP Łapy - Grupowe porady zawodowe

  Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza do udziału w grupowych poradach zawodowych, które odbędą się w Filii Powiatowego Urzędu Pracy w Łapach.

 • 04.09.2019

  WUP Białystok - Konkurs pn. „Organizacja ucząca się 2019"

  Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnika Białostocka organizują V edycję konkursu pn. „Organizacja ucząca się 2019", skierowanego do pracodawców z województwa podlaskiego inwestujących w rozwój kompetencji pracowników, zorientowanych na zarządzanie wiedzą oraz wyróżniających się m.in. kulturą organizacyjną stymulującą rozwiązania prorozwojowe.

 • 04.09.2019

  WUP Gdańsk - Bezpłatne szkolenie dla agencji zatrudnienia

  Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku w imieniu Marszałka Województwa Pomorskiego zaprasza przedstawicieli agencji zatrudnienia na drugie z cyklu szkoleń: „Cudzoziemcy na pomorskim rynku pracy – legalne zatrudnienie, bezpieczna praca".

 • 04.09.2019

  WUP Gdańsk - Kreatywnie, aktywnie, z pasją 50+

  Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku zaprasza na spotkanie warsztatowe z zakresu doradztwa zawodowego, rozwoju osobistego oraz promowania zdrowego stylu życia organizowanego pod hasłem „Aktywni z pasją", które ma na celu wspieranie aktywizacji społecznej i zawodowej osób w wieku 50+.

 • 03.09.2019

  PUP Augustów - Praca na stanowisku Aplikanta kuratorskiego

  Prezes Sądu Okręgowego w Suwałkach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie informują o konkursie na stanowisko Aplikanta kuratorskiego.

 • 03.09.2019

  PUP Przemyśl - Formy wsparcia dla bezrobotnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu informuje o dostępnych formach wsparcia dla wszystkich osób bezrobotnych ze środków rezerwy Funduszu Pracy, o które można wnioskować od dnia 3 września 2019 r.

 • 03.09.2019

  PUP Przemyśl - Nabór wniosków o przyznanie środków z KFS

  Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.

 • 03.09.2019

  PUP Przemyśl - Wykaz porad grupowych i szkoleń na 2019 rok

  Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu ogłosił terminarz porad grupowych i szkoleń z zakresu umiejętności poszukiwania pracy do końca roku 2019.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.