• 10.09.2019

  PUP Cieszyn - ABC Przedsiębiorczości w pigułce

  Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie zaprasza wszystkich zainteresowanych na dzień warsztatów, który przypada na dzień 26 września 2019 r.

 • 10.09.2019

  PUP Cieszyn - Nabór wniosków na kształcenie ustawiczne

  Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie informuje o naborze wniosków o przyznanie środków w ramach rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

 • 10.09.2019

  PUP Gliwice - Katalizator "Szansa- Rozwój-Niezależność"

  Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach zaprasza do udziału w projekcie pn. Katalizator "Szansa- Rozwój-Niezależność", adresowanym do osób niepełnosprawnych, które otrzymają wsparcie w postaci zaplanowania i wdrożenia indywidualnego planu działania (IPD).

 • 10.09.2019

  PUP Gliwice - Tydzień Przedsiębiorcy

  Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach zaprasza do udziału w seminariach i spotkaniach z ekspertami w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy w dniach od 23 do 27 września 2019 r.

 • 10.09.2019

  PUP Kłobuck - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kłobuckim (IV)".

 • 10.09.2019

  PUP Mikołów - Nabór do Państwowej Straży Pożarnej

  Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Mikołowie ogłasza postępowanie kwalifikacyjne w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej na Stanowisko stażysty docelowo Starszy ratownik - kierowca w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mikołowie.

 • 10.09.2019

  PUP Myszków - Wznowienie naboru wniosków KFS

  Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie ogłasza w dniach 6.09.2019 r. - 20.09.2019 r. wznowienie naboru wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • 10.09.2019

  PUP Piekary Śląskie - Finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego

  Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.

 • 09.09.2019

  Nabór do służby w Morskim Oddziale Straży Granicznej

  Trwa nabór do służby w Morskim Oddziale Straży Granicznej. Szanse na przyjęcie w szeregi funkcjonariuszy ma każdy, kto pomyślnie przejdzie procedurę kwalifikacyjną. W tym roku na kandydatów czeka 60 miejsc.

 • 09.09.2019

  PUP Będzin - Nabór wniosków o skierowanie na szkolenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie ogłasza nabór wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę bezrobotną lub inną osobę uprawnioną (szkolenie indywidualne) wraz z deklaracją zatrudnienia wnioskodawcy lub powierzenia wnioskodawcy wykonywania innej pracy zarobkowej po ukończeniu szkolenia lub zobowiązaniem do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej po ukończeniu szkolenia.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.