• 07.11.2019

  PUP Siemianowice Śląskie - Wsparcie dla osób 30+

  Projekt pn. „Nowa perspektywa - wsparcie dla osób 30+ w Siemianowicach Śląskich" ma na celu aktywizację zawodową 94 osób bezrobotnych zarejestrowanych w tymże urzędzie.

 • 07.11.2019

  Studia podyplomowe dla biznesu

  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach z Filią w Rybniku zachęca do skorzystania z oferty studiów podyplomowych na kierunkach MS EXCEL I VBA w biznesie - poziom zaawansowany.

 • 06.11.2019

  Portal ułatwiający znalezienie pracy osobom z niepełnosprawnościami

  Portal www.poltalento.pl to narzędzie ułatwiające znalezienie pracy osobom z niepełnosprawnościami, pośredniczące w procesie zatrudnienia i rekrutacji. Na portalu dostępne są aktualne oferty pracy, a osoby z niepełnosprawnością mają możliwość zamieszczenia swojego CV i skorzystania z pomocy trenera pracy.

 • 06.11.2019

  PUP Ruda Śląska - Kiermasz Inicjatyw Zawodowych

  Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej zaprasza osoby bezrobotne powyżej 30. roku życia do udziału w projekcie pn. „Projekt praca. Obszar rewitalizacji – obszarem nowych możliwości – II edycja”.

 • 05.11.2019

  "Pożyczka na Start" w Bielskim Centrum Przedsiębiorczości

  Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości informuje o projekcie pn."Pożyczka na Start", który skierowany jest do osób planujących uruchomić działalność gospodarczą na terenie województwa śląskiego, które są bezrobotne lub bierne zawodowo i ukończyły 30. rok życia.

 • 05.11.2019

  Nabór do projektu pn. „Rozwinąć skrzydła 2"

  Stowarzyszenie Hospicjum Dar Serca ogłasza nabór osób z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym - z chorobą nowotworową lub inną chorobą przewlekłą zainteresowanych udziałem w projekcie „Rozwinąć skrzydła".

 • 05.11.2019

  PUP Mikołów - Informacja dla pracodawców

  Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie zaprasza pracodawców do składania ofert pracy. Urząd oferuje pomoc przy poszukiwaniu pracowników na zgłoszone miejsca pracy.

 • 04.11.2019

  Program PFRON pn. "Powrót do zdrowia - powrót do pracy"

  Rehabilitacja Kompleksowa to oferta dla osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia. To również szansa dla tych, którzy ze względów zdrowotnych nigdy nie pracowali, lecz chcieliby zmienić tę sytuację - zdobyć zawód i podjąć satysfakcjonującą pracę odpowiednią do ich możliwości zdrowotnych.

 • 04.11.2019

  PUP Częstochowa - Projekt "Przyszłość to My - CIS rozwój"

  Fundacja Integracji Społecznej Feniks w Częstochowie, wspólnie z partnerem Gminą Miasto Częstochowa, realizuje projekt pn. "Przyszłość to My - CIS rozwój", finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 • 04.11.2019

  PUP Jastrzębie-Zdrój - Program skierowany do rzemieślników

  Urząd Miasta rozpoczyna program skierowany do rzemieślników w Jastrzębiu-Zdroju. Głównym celem projektu jest promocja i ochrona cenionych i poszukiwanych specjalności rzemieślniczych oraz rozpropagowanie szkolnictwa zawodowego jako atrakcyjnej i przyszłościowej alternatywy dla szkolnictwa ogólnokształcącego.

Strony: 11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.