• 07.11.2019

  Studia podyplomowe dla biznesu

  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach z Filią w Rybniku zachęca do skorzystania z oferty studiów podyplomowych na kierunkach MS EXCEL I VBA w biznesie - poziom zaawansowany.

 • 06.11.2019

  Portal ułatwiający znalezienie pracy osobom z niepełnosprawnościami

  Portal www.poltalento.pl to narzędzie ułatwiające znalezienie pracy osobom z niepełnosprawnościami, pośredniczące w procesie zatrudnienia i rekrutacji. Na portalu dostępne są aktualne oferty pracy, a osoby z niepełnosprawnością mają możliwość zamieszczenia swojego CV i skorzystania z pomocy trenera pracy.

 • 06.11.2019

  PUP Ruda Śląska - Kiermasz Inicjatyw Zawodowych

  Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej zaprasza osoby bezrobotne powyżej 30. roku życia do udziału w projekcie pn. „Projekt praca. Obszar rewitalizacji – obszarem nowych możliwości – II edycja”.

 • 05.11.2019

  "Pożyczka na Start" w Bielskim Centrum Przedsiębiorczości

  Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości informuje o projekcie pn."Pożyczka na Start", który skierowany jest do osób planujących uruchomić działalność gospodarczą na terenie województwa śląskiego, które są bezrobotne lub bierne zawodowo i ukończyły 30. rok życia.

 • 05.11.2019

  Nabór do projektu pn. „Rozwinąć skrzydła 2"

  Stowarzyszenie Hospicjum Dar Serca ogłasza nabór osób z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym - z chorobą nowotworową lub inną chorobą przewlekłą zainteresowanych udziałem w projekcie „Rozwinąć skrzydła".

 • 05.11.2019

  PUP Mikołów - Informacja dla pracodawców

  Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie zaprasza pracodawców do składania ofert pracy. Urząd oferuje pomoc przy poszukiwaniu pracowników na zgłoszone miejsca pracy.

 • 04.11.2019

  Program PFRON pn. "Powrót do zdrowia - powrót do pracy"

  Rehabilitacja Kompleksowa to oferta dla osób, które z powodu choroby lub wypadku straciły możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, ale chciałyby podjąć inną pracę, adekwatną do ich zainteresowań i stanu zdrowia. To również szansa dla tych, którzy ze względów zdrowotnych nigdy nie pracowali, lecz chcieliby zmienić tę sytuację - zdobyć zawód i podjąć satysfakcjonującą pracę odpowiednią do ich możliwości zdrowotnych.

 • 04.11.2019

  PUP Częstochowa - Projekt "Przyszłość to My - CIS rozwój"

  Fundacja Integracji Społecznej Feniks w Częstochowie, wspólnie z partnerem Gminą Miasto Częstochowa, realizuje projekt pn. "Przyszłość to My - CIS rozwój", finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 • 04.11.2019

  PUP Jastrzębie-Zdrój - Program skierowany do rzemieślników

  Urząd Miasta rozpoczyna program skierowany do rzemieślników w Jastrzębiu-Zdroju. Głównym celem projektu jest promocja i ochrona cenionych i poszukiwanych specjalności rzemieślniczych oraz rozpropagowanie szkolnictwa zawodowego jako atrakcyjnej i przyszłościowej alternatywy dla szkolnictwa ogólnokształcącego.

 • 31.10.2019

  Cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców pn. "Jak zatrudnić cudzoziemca?"

  Śląski Oddział Straży Granicznej realizuje projekt szkoleniowy dla pracodawców www.cudzoziemiecwpracy.pl. Pod tym adresem można znaleźć najnowsze wiadomości dotyczące projektu oraz artykuły zawierające porady prawne i szczegóły dotyczące zbliżających się szkoleń.

Strony: 9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.