Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 31.03.2015

  3 kroki do nagrody – rozwiązanie konkursu

  W związku z udziałem pracowników Zielonej Linii Centrum Informacyjno-Konsultacyjnego Służb Zatrudnienia w Targach Praktyk i Staży na Politechnice Białostockiej, został ogłoszony specjalny konkurs facebookowy.

 • 06.02.2015

  Krajowy Fundusz Szkoleniowy, czyli wsparcie szkoleniowe pracowników i pracodawców

  KFS to zupełnie nowy instrument wsparcia w ofercie urzędów pracy. Mogą z niego skorzystać pracodawcy oraz ich pracownicy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Dlaczego warto to zrobić?

 • 12.01.2015

  Świąteczna iluminacja – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Powroty.gov.pl w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie napisać w komentarzu pod postem w jakim kraju, w którym mieście widzieli najpiękniejsze świątecznie ozdobione ulice, do wpisów dodawane były zdjęcia.

 • 09.01.2015

  Najciekawsza choinka – rozwiązanie konkursu fotograficznego

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie wkleić pod konkursowym postem zdjęcie choinki lub stroika świątecznego, który ozdabia wystrój wnętrza w biurze lub w domu.

 • 26.11.2014

  Wolontariat się opłaca!

  Bezinteresowna pomoc innym, za którą osoba pomagająca nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia to jeden z lepszych sposobów na pozyskanie doświadczenia zawodowego i kształtowanie charakteru. Ten fakt doceniają nie tylko organizacje społeczne, ale też pracodawcy…

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.