Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 20.01.2016

  Dofinansowane szkoleń dla pracodawców i pracowników w 2016 roku

  Dobra wiadomość dla pracujących i pracodawców! W tym roku szersza grupa osób niż w roku ubiegłym skorzysta z dofinansowania na szkolenia z urzędu pracy!

 • 23.12.2015

  Konkurs „Najcenniejszy Prezent” - Rozwiązanie

  Na profilu Powroty.gov.pl w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie napisać jakie prezenty świąteczne najbardziej zapadły im w pamięć, ciekawi byliśmy również dlaczego.

 • 10.12.2015

  Najcenniejszy prezent - konkurs

  6 grudnia ruszył świąteczny konkurs Powrotów. Opowiedz nam o prezentach, które do tej pory wspominasz ze szczególnym sentymentem i wygraj cenne zestawy gadżetów Powrotów!

 • 09.12.2015

  Webinarium , czyli szkolenia on-line dla każdego

  Nauka przez całe życie – to nie tylko priorytet Unii Europejskiej, ale przede wszystkim wymóg współczesnego rynku pracy. Jeśli chcemy mieć szansę na dobrą i satysfakcjonującą pracę, musimy się kształcić. Webinarium to jeden z prostszych i tańszych sposobów podniesienia kwalifikacji.

 • 16.10.2015

  Praca z pasją – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego Fani serwisu mieli za zadanie opisać jak pracują z pasją oraz w jaki sposób odmienili swoje życie zawodowe.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.