Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 16.10.2015

  Praca z pasją – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego Fani serwisu mieli za zadanie opisać jak pracują z pasją oraz w jaki sposób odmienili swoje życie zawodowe.

 • 28.09.2015

  Praca z pasją – konkurs

  28 września rusza wyjątkowy konkurs Zielonej Linii. Pokaż, jak pracujesz z pasją, robisz to, co kochasz i wygraj cenne zestawy gadżetów Zielonej Linii!

 • 16.07.2015

  Baza staży i praktyk – nowa usługa Zielonej Linii

  Poszukujesz stażysty lub praktykanta? Zamieść ogłoszenie na oferty.praca.gov.pl! Wypełnienie formularza zajmie kilka minut – bez konieczności zakładania konta.

 • 20.04.2015

  Wiosenny Konkurs - Rozwiązanie

  Na profilu Powroty.gov.pl w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie napisać w komentarzu pod postem, jakim zmianom w ich życiu towarzyszy wiosna – co razem z jej nadejściem rozpoczynają, czy wraz z jej początkiem robią jakieś postanowienia.

 • 17.04.2015

  Targi pracy – dlaczego warto wziąć w nich udział?

  Każdy o nich słyszał, ale niewielu bierze udział. Dlaczego? Są przecież jedną z ciekawszych propozycji urzędów pracy na wspieranie zatrudnienia. Stwarzają możliwość bezpośredniego spotkania poszukujących pracy z pracodawcami.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.