Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 20.12.2016

  Wyniki konkursu „Powrót z dzieckiem”

  W okresie przedświątecznym serwis Powroty.gov.pl zorganizował konkurs pn. „Powrót z dzieckiem”. Zadaniem uczestników było podzielenie się pomysłami na ułatwienie dzieciom powrotu z emigracji. Przedstawiamy wyniki!

 • 15.12.2016

  Wyniki konkursu „Świąteczny klimat”

  W okresie przedświątecznym Zielona Linia zorganizowała konkurs pn. Świąteczny klimat”. Zadaniem jego uczestników było zobrazowanie słowami lub w postaci zdjęcia tego, co ich zdaniem tworzy magiczną, świąteczną atmosferę, czyli tytułowy „świąteczny klimat”. Przedstawiamy wyniki!

 • 12.12.2016

  „Powrót z dzieckiem” – konkurs!

  Powrót z emigracji to skomplikowany logistycznie proces. Wracając z dziećmi nie tylko logistyka musi być brana pod uwagę. Rodzice muszą zadbać również o to, żeby dzieci jak najłagodniej przeszły przez proces przeprowadzki i aklimatyzacji w nowym otoczeniu. Jak sobie z tym radzić? Jakie są Wasze pomysły lub sprawdzone już patenty na powrót z dzieckiem?

 • 25.11.2016

  Kto może sfinansować szkolenie?

  Jeden zawód na całe życie to już przeszłość. Podnoszenie kwalifikacji, ich zmiana lub po prostu uzupełnienie już posiadanych kompetencji jest bardzo przydatne, ale zwykle też kosztowne. Kto może pomóc w pokryciu całości lub części kosztów szkoleń?

 • 30.06.2016

  Rejestracja w urzędzie pracy – plusy i minusy tego rozwiązania

  Bardzo często rejestracja w urzędzie pracy postrzegana jest stereotypowo. Z ust do ust są przekazywane fakty i wiele mitów. Czas je zweryfikować! Komu i dlaczego może się przydać rejestracja w urzędzie pracy?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.