Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 10.03.2017

  Jak zatrudnić cudzoziemca? Nowa seria video Zielonej Linii

  Czy zatrudnienie cudzoziemca jest skomplikowane? Jakich formalności należy dopełnić? Ile wynoszą opłaty? Pracownicy Zielonej Linii nagrali cykl filmów video, w których tłumaczą w przystępny sposób podstawowe pojęcia dotyczące zatrudnienia cudzoziemców.

 • 22.02.2017

  Szkolenia pracodawców i pracowników z dofinansowaniem, czyli KFS

  W urzędach pracy w całej Polsce już ruszyły albo za chwilę ruszą nabory wniosków o sfinansowanie szkoleń dla pracodawcy i jego pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • 04.01.2017

  Blogerzy opowiadają o poszukiwaniu pracy – kampania Zielonej Linii

  W grudniu 2016 r. zakończyła się półroczna kampania promująca usługi Zielonej Linii, czyli ogólnopolskiego centrum informacyjnego urzędów pracy.

 • 12.12.2016

  „Powrót z dzieckiem” – konkurs!

  Powrót z emigracji to skomplikowany logistycznie proces. Wracając z dziećmi nie tylko logistyka musi być brana pod uwagę. Rodzice muszą zadbać również o to, żeby dzieci jak najłagodniej przeszły przez proces przeprowadzki i aklimatyzacji w nowym otoczeniu. Jak sobie z tym radzić? Jakie są Wasze pomysły lub sprawdzone już patenty na powrót z dzieckiem?

 • 25.11.2016

  Kto może sfinansować szkolenie?

  Jeden zawód na całe życie to już przeszłość. Podnoszenie kwalifikacji, ich zmiana lub po prostu uzupełnienie już posiadanych kompetencji jest bardzo przydatne, ale zwykle też kosztowne. Kto może pomóc w pokryciu całości lub części kosztów szkoleń?

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.