Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 10.03.2017

  Jak zatrudnić cudzoziemca? Nowa seria video Zielonej Linii

  Czy zatrudnienie cudzoziemca jest skomplikowane? Jakich formalności należy dopełnić? Ile wynoszą opłaty? Pracownicy Zielonej Linii nagrali cykl filmów video, w których tłumaczą w przystępny sposób podstawowe pojęcia dotyczące zatrudnienia cudzoziemców.

 • 22.02.2017

  Szkolenia pracodawców i pracowników z dofinansowaniem, czyli KFS

  W urzędach pracy w całej Polsce już ruszyły albo za chwilę ruszą nabory wniosków o sfinansowanie szkoleń dla pracodawcy i jego pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • 04.01.2017

  Blogerzy opowiadają o poszukiwaniu pracy – kampania Zielonej Linii

  W grudniu 2016 r. zakończyła się półroczna kampania promująca usługi Zielonej Linii, czyli ogólnopolskiego centrum informacyjnego urzędów pracy.

 • 20.12.2016

  Wyniki konkursu „Powrót z dzieckiem”

  W okresie przedświątecznym serwis Powroty.gov.pl zorganizował konkurs pn. „Powrót z dzieckiem”. Zadaniem uczestników było podzielenie się pomysłami na ułatwienie dzieciom powrotu z emigracji. Przedstawiamy wyniki!

 • 15.12.2016

  Wyniki konkursu „Świąteczny klimat”

  W okresie przedświątecznym Zielona Linia zorganizowała konkurs pn. Świąteczny klimat”. Zadaniem jego uczestników było zobrazowanie słowami lub w postaci zdjęcia tego, co ich zdaniem tworzy magiczną, świąteczną atmosferę, czyli tytułowy „świąteczny klimat”. Przedstawiamy wyniki!

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.