Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 05.09.2011

  Czy warto stworzyć fundusz szkoleniowy w swojej firmie?

  Zwiększają konkurencyjność firmy, a tym samym podnoszą jakość jej usług – szkolenia, bo o nich mowa, to jedna z najpopularniejszych form pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników i motywowania podwładnych do pracy. Warto pamiętać, że wybierając taką formę pozyskiwania specjalistów, można skorzystać z dofinansowania z urzędu pracy.

 • 29.08.2011

  Jak promować swoją firmę w Internecie?

  Reklama w sieci wcale nie musi być kosztowna, aby była skuteczna. Z tego względu jest to dobra forma promocji nawet dla tych przedsiębiorców, którzy nie dysponują dużym budżetem.

 • 22.08.2011

  Czy ojciec po urlopie tacierzyńskim jest lepszym pracownikiem?

  Badania przeprowadzone na uniwersytecie w Umea w Szwecji udowodniły dobroczynny wpływ urlopu ojcowskiego na pracownika. Poświecenie czasu rodzinie poprawia efektywność pracy, jak również korzystnie wpływa na zdrowie mężczyzn.

 • 16.08.2011

  Flexipraca – dlaczego pracodawcy się jej boją?

  Mylnie postrzegana jako synonim telepracy, wygodna dla pracownika, podnosząca efektywność firmy, a zarazem ryzykowna dla pracodawcy. Flexipraca to w Polsce wciąż twór, który wzbudza obawy. Czy słusznie?

 • 10.08.2011

  Dotacje z UP – na co mogą liczyć pracodawcy?

  Środki na podjęcie działalności to łakomy kąsek dla wielu przedsiębiorców, także tych początkujących. Warto ubiegać się o pieniądze, które chce nam dać państwo, jednak czy aby na pewno spełnimy warunki do tego, aby takie środki uzyskać?

Strony: 18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.