Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 16.08.2011

  Flexipraca – dlaczego pracodawcy się jej boją?

  Mylnie postrzegana jako synonim telepracy, wygodna dla pracownika, podnosząca efektywność firmy, a zarazem ryzykowna dla pracodawcy. Flexipraca to w Polsce wciąż twór, który wzbudza obawy. Czy słusznie?

 • 10.08.2011

  Dotacje z UP – na co mogą liczyć pracodawcy?

  Środki na podjęcie działalności to łakomy kąsek dla wielu przedsiębiorców, także tych początkujących. Warto ubiegać się o pieniądze, które chce nam dać państwo, jednak czy aby na pewno spełnimy warunki do tego, aby takie środki uzyskać?

 • 28.07.2011

  Dobry pracownik filarem sukcesu firmy. Jak go znaleźć, aby nic nas to nie kosztowało?

  Zarówno wielkie koncerny, jak i małe firmy mają ten sam problem: Jak znaleźć odpowiednich pracowników? Jak najlepiej sprawdzić ich kompetencje? Na co zwrócić uwagę, aby zdobyć uczciwego pracownika, który będzie pomnażał zyski nawet niewielkiej firmy?

 • 30.06.2011

  Portale Powroty.gov.pl i ZielonaLinia.gov.pl połączyły się

  Od początku 2011 roku portal Powroty.gov.pl działa w ramach projektu systemowego 1.43 „Zielona Linia, Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia” współfinansowanego ze środków PO KL, gdzie wraz z portalem Zielonalinia.gov.pl realizuje swoje cele i misję. Od początku roku trwały również prace nad połączeniem obu portali w jedną całość. Teraz prezentujemy Państwu nową, bogatszą odsłonę portalu Powroty – Powroty.ZielonaLinia.gov.pl.

 • 22.06.2011

  Polacy a urząd pracy – raport Zielonej Linii

  Co miesiąc Zespół Zielonej Linii przeprowadza wśród klientów infolinii ankiety mające na celu poznanie ich zdania na tematy związane z rynkiem pracy. W czerwcu br. przeprowadzone zostały badania na temat postrzegania urzędów pracy przez Polaków. Na tej podstawie został opracowany raport „Polacy a urząd pracy”.

Strony: 18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.