Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 26.09.2011

  Praca w nocy – bilans zysków i strat

  Są tacy, którzy wybierają noc do pracy, a nie do spania.

 • 19.09.2011

  Umowa o pracę ciągle przedmiotem pożądania

  Pracownik, podejmując zatrudnienie, podpisuje umowę. Tak przynajmniej powinno być. W celu jak najlepszego dopasowania umowy do sytuacji zatrudniającego i zatrudnianego powstało wiele rodzajów umów. Wśród nich najbardziej pożądana – umowa o pracę na czas nieokreślony.

 • 12.09.2011

  Prace interwencyjne sposobem na pozyskanie pracowników

  Mieć dobrego pracownika, którego utrzymanie w firmie nie jest kosztowne, to marzenie niemal każdego pracodawcy. Okazuje się, że jest to możliwe. W jakiej formie?

 • 05.09.2011

  Czy warto stworzyć fundusz szkoleniowy w swojej firmie?

  Zwiększają konkurencyjność firmy, a tym samym podnoszą jakość jej usług – szkolenia, bo o nich mowa, to jedna z najpopularniejszych form pozyskiwania wykwalifikowanych pracowników i motywowania podwładnych do pracy. Warto pamiętać, że wybierając taką formę pozyskiwania specjalistów, można skorzystać z dofinansowania z urzędu pracy.

 • 29.08.2011

  Jak promować swoją firmę w Internecie?

  Reklama w sieci wcale nie musi być kosztowna, aby była skuteczna. Z tego względu jest to dobra forma promocji nawet dla tych przedsiębiorców, którzy nie dysponują dużym budżetem.

Strony: 17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.