Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 29.11.2011

  Płeć ogranicza szansę na rozwój zawodowy? – raport Zielonej Linii

  Z badania, jakie w listopadzie przeprowadzili konsultanci Zielonej Linii wynika, że niemal połowa ankietowanych klientów infolinii urzędu pracy uważa, iż płeć ogranicza możliwość rozwoju zawodowego.

 • 07.11.2011

  Pracowniku, daj się znaleźć!

  Dobre źródła kandydatów do pracy są atrakcyjne dla dwóch stron: pracodawcy wiedzą, gdzie szukać, a poszukujący zatrudnienia otrzymują informację, gdzie rekrutują duże firmy oraz gdzie warto zaistnieć.

 • 31.10.2011

  Trudna sytuacja absolwentów na rynku pracy – raport Zielonej Linii

  Niemal co dziesiąty Polak uważa, że nie warto studiować, 16 procent nie ma zdania na ten temat, a zdecydowana większość respondentów (aż 76 proc.) jest zdania, że warto podjąć studia.

 • 24.10.2011

  Finansowe formy wsparcia dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje

  Powiatowe urzędy pracy oferują kilka ciekawych form wsparcia dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Nie wszyscy o nich wiedzą, a jeśli nawet są świadomi ich istnienia, nie są pewni, czy mają prawo skorzystać np. z pożyczki szkoleniowej. Jak to wygląda w praktyce?

 • 17.10.2011

  Roboty publiczne lekiem na bezrobocie?

  Ich nazwa budzi różne skojarzenia. Konotacje te nie zawsze są jednak pozytywne. W rzeczywistości roboty publiczne przyczyniają się do wzrostu zatrudnienia i mają dobroczynny wpływ na strukturę komunikacyjną państwa.

Strony: 16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.