Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 03.01.2012

  Umowa o pracę czy kontrakt menedżerski, czyli rzecz o formach zatrudnienia

  Form zatrudnienia mamy wiele, natomiast nawiązanie stosunku pracy zachodzi w ściśle określonych sytuacjach. Kiedy mamy z nimi do czynienia?

 • 16.12.2011

  Nic nie zapłacę za dobrą pracę!

  Jakie skojarzenie wywołuje w nas urząd pracy? Nie trzeba przeprowadzać badań, aby dowiedzieć się, co na ten temat sądzą Polacy. Na przekór stereotypom skostniałego urzędu powstała Zielona Linia – projekt, który cieszy się tak dużym zainteresowaniem społecznym, że zostaje przedłużony na kolejny rok.

 • 06.12.2011

  Jobhopping, czyli praca i tu, i tam…

  Dlaczego niektóre osoby bardzo często zmieniają pracę? Jak postrzegają je pracodawcy? Czy osoby, które uprawiają jobhopping, są gorzej postrzegane na rynku pracy? A może wręcz przeciwnie – ich mobilność wzbudza podziw?

 • 29.11.2011

  Płeć ogranicza szansę na rozwój zawodowy? – raport Zielonej Linii

  Z badania, jakie w listopadzie przeprowadzili konsultanci Zielonej Linii wynika, że niemal połowa ankietowanych klientów infolinii urzędu pracy uważa, iż płeć ogranicza możliwość rozwoju zawodowego.

 • 07.11.2011

  Pracowniku, daj się znaleźć!

  Dobre źródła kandydatów do pracy są atrakcyjne dla dwóch stron: pracodawcy wiedzą, gdzie szukać, a poszukujący zatrudnienia otrzymują informację, gdzie rekrutują duże firmy oraz gdzie warto zaistnieć.

Strony: 15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.