Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 16.01.2012

  Co warto wiedzieć o urlopie wypoczynkowym?

  Kalendarz na rok 2012 jest wyjątkowo łaskawy dla pracowników. Jeden długi weekend już za nami, ale czeka nas jeszcze pięć okazji na dłuższy odpoczynek od pracy. Warto sprawdzić, ile urlopu nam przysługuje, aby czas ten jak najkorzystniej spożytkować.

 • 09.01.2012

  Dlaczego warto zatrudniać osoby niepełnosprawne?

  „Pełnosprawni w pracy” – tak najczęściej bywają określani. Praca jest dla nich szansą na normalne życie i funkcjonowanie, a pracodawcy, którzy im to ułatwiają, mogą liczyć na dodatkowe korzyści od państwa. Jakie?

 • 03.01.2012

  Umowa o pracę czy kontrakt menedżerski, czyli rzecz o formach zatrudnienia

  Form zatrudnienia mamy wiele, natomiast nawiązanie stosunku pracy zachodzi w ściśle określonych sytuacjach. Kiedy mamy z nimi do czynienia?

 • 16.12.2011

  Nic nie zapłacę za dobrą pracę!

  Jakie skojarzenie wywołuje w nas urząd pracy? Nie trzeba przeprowadzać badań, aby dowiedzieć się, co na ten temat sądzą Polacy. Na przekór stereotypom skostniałego urzędu powstała Zielona Linia – projekt, który cieszy się tak dużym zainteresowaniem społecznym, że zostaje przedłużony na kolejny rok.

 • 06.12.2011

  Jobhopping, czyli praca i tu, i tam…

  Dlaczego niektóre osoby bardzo często zmieniają pracę? Jak postrzegają je pracodawcy? Czy osoby, które uprawiają jobhopping, są gorzej postrzegane na rynku pracy? A może wręcz przeciwnie – ich mobilność wzbudza podziw?

Strony: 15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.