Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 16.04.2012

  Oceń konsultanta, czyli nowości w Zielonej Linii

  Użytkownicy portalu Zielona Linia oraz klienci infolinii urzędu pracy mogą już korzystać z arkusza oceny zadowolenia z obsługi. Dzięki tej funkcji każdy klient będzie mógł podzielić się uwagami na temat funkcjonowania serwisu i jakości obsługi na infolinii.

 • 10.04.2012

  Prawo do zasiłku a praca za granicą

  Osoby, które pracowały poza Polską, a planują powrót do kraju, mogą ubiegać się o zasiłek dla bezrobotnych, mogą go także transferować.

 • 05.04.2012

  Przyjazny urząd pracy? To możliwe dzięki obecności w serwisach społecznościowych!

  Centrum Informacyjno-Konsultacyjnego „Zielona Linia” za główny cel stawia sobie poprawę dostępu do usług publicznych służb zatrudnienia. Chcemy, aby nasza pomoc była szybka i kompleksowa, jednak udzielanie informacji merytorycznych nie jest jedynym zadaniem konsultantów Zielonej Linii.

 • 02.04.2012

  Jakie zmiany przyniesie reforma emerytalna?

  Zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn oraz podwyższenie progu wiekowego uprawniającego do prawa do emerytury to nie wszystko. Reforma emerytalna przewiduje też szereg innych zmian. Jakich?

 • 26.03.2012

  Staż zwiększa szansę na zatrudnienie

  Dobre wykształcenie, niepoparte odpowiednim doświadczeniem, to dziś zdecydowanie za mało, aby mieć satysfakcjonującą pracę. Z tego względu warto skorzystać z ofert staży, na które właśnie zaczął się… sezon.

Strony: 12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.