Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 03.09.2012

  Stwórz dokumenty aplikacyjne z Zieloną Linią. Za darmo!

  Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia wprowadza nową, bezpłatną usługę polegającą na udzielaniu pomocy w opracowywaniu dokumentów aplikacyjnych: CV i Listu Motywacyjnego.

 • 20.08.2012

  Jak rozpoznać mobbing?

  Zjawisko takie jak mobbing, określane jako specyficzny rodzaj przemocy, jest coraz bardziej rozpowszechnione. Warto podkreślić, że pojęcie to odnosi się do dwóch aspektów: psychologicznego oraz prawnego. Mobbing niesie za sobą negatywne konsekwencje nie tylko dla samej ofiary, lecz także dla pracodawcy i firmy, którą reprezentuje.

 • 13.08.2012

  Komu należy się bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne?

  Wszystkie osoby, które są objęte ubezpieczeniem społecznym, mogą podlegać bezpłatnemu ubezpieczeniu zdrowotnemu. Nie tylko jednak umowa o pracę jest gwarantem posiadania ubezpieczenia zdrowotnego. Kiedy jeszcze mamy do niego prawo?

 • 06.08.2012

  Zasady i nieprawidłowości przy wypłacie wynagrodzenia

  Sam fakt otrzymywania wynagrodzenia jest nie tylko powodem czy motywatorem naszego działania zawodowego, lecz także integralną cechą stosunku pracy pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Co na temat wynagrodzenia powinien wiedzieć każdy pracownik?

 • 30.07.2012

  Jak sobie radzi absolwent na rynku pracy?

  Koniec studiów to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Abstrahując od bardzo popularnych ostatnio dyskusji dotyczących sensu i roli studiów, warto zastanowić się już w ich trakcie, jak chcemy, aby wyglądała nasza zawodowa przyszłość.

Strony: 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.