Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 24.09.2012

  Potwierdzenie kwalifikacji zawodowych uzyskanych za granicą

  O tym jak ważne jest uznawanie wykształcenia w innych krajach niż rodzimy, nie trzeba nikogo przekonywać. Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, pracownik posiadający pełne kwalifikacje do wykonywania danego zawodu w jednym państwie członkowskim, powinien być uznawany za wykwalifikowanego do wykonywania swoich obowiązków także w innym państwie Unii Europejskiej.

 • 17.09.2012

  Ochrona przed stresem w pracy

  Zakład pracy jest miejscem, w którym ludzie są szczególnie narażeni na stres. Mimo że czasem jest to zjawisko pozytywne, które stymuluje do działania, zazwyczaj mamy do czynienia z jego działaniem negatywnym.

 • 10.09.2012

  Najczęstsze błędy w dokumentach aplikacyjnych

  To ono jest naszą wizytówką u pracodawcy. CV, bo o nim mowa, to nie tylko informacja, lecz także reklama naszej osoby. Pracodawcy i rekruterzy, którzy zazwyczaj dostają setki, a nawet tysiące zbliżonych do siebie dokumentów, mają bardzo mało czasu na wybór kandydata. Tymczasem nikt spośród aplikujących nie chce sobie pozwolić na utratę szansy na zatrudnienie.

 • 05.09.2012

  Do Ochotniczego Hufca Pracy przystąp!

  Edukacja i praca młodzieży

 • 03.09.2012

  Stwórz dokumenty aplikacyjne z Zieloną Linią. Za darmo!

  Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia wprowadza nową, bezpłatną usługę polegającą na udzielaniu pomocy w opracowywaniu dokumentów aplikacyjnych: CV i Listu Motywacyjnego.

Strony: 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.