Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 15.10.2012

  Zawieszenie działalności gospodarczej – podstawowe informacje

  W sytuacji, gdy zyski firmy spadają, pojawia się problem z pozyskaniem zleceń, a koszty prowadzenia działalności powoli nas przerastają, warto pomyśleć o zawieszeniu działalności gospodarczej. Na jakich zasadach może się to odbywać?

 • 08.10.2012

  Idealny pracownik, czyli kto?

  Nawiązując do niedawno opublikowanego raportu Zielonej Linii, dotyczącego idealnego pracodawcy, postanowiliśmy zdefiniować idealnego… pracownika. Jaki powinien być? Jakimi cechami ma się odznaczać, jak zachowywać, czego unikać, aby znacząco zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach pracodawcy?

 • 01.10.2012

  Czy w Polsce istnieją dobrzy pracodawcy? – raport Zielonej Linii

  18 proc. Polaków jest przekonanych, że dobrzy pracodawcy w Polsce po prostu nie istnieją. 26 proc. ankietowanych ma problem z odpowiedzią na to pytanie. Co drugi ankietowany przekonany jest jednak, że dobrzy pracodawcy, gdzieś, w naszym kraju, istnieją.

 • 24.09.2012

  Potwierdzenie kwalifikacji zawodowych uzyskanych za granicą

  O tym jak ważne jest uznawanie wykształcenia w innych krajach niż rodzimy, nie trzeba nikogo przekonywać. Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, pracownik posiadający pełne kwalifikacje do wykonywania danego zawodu w jednym państwie członkowskim, powinien być uznawany za wykwalifikowanego do wykonywania swoich obowiązków także w innym państwie Unii Europejskiej.

 • 17.09.2012

  Ochrona przed stresem w pracy

  Zakład pracy jest miejscem, w którym ludzie są szczególnie narażeni na stres. Mimo że czasem jest to zjawisko pozytywne, które stymuluje do działania, zazwyczaj mamy do czynienia z jego działaniem negatywnym.

Strony: 7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.