Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 20.11.2013

  Zielona Linia – Twoje wsparcie na rynku pracy

  Szeroka wiedza z zakresu usług powiatowych urzędów pracy, informacje o rynku pracy oraz dofinansowania dla pracodawców – o tym wszystkim informują konsultanci Zielonej Linii.

 • 13.11.2013

  Porozmawiaj z ekspertem ministerstwa on-line!

  Na stronie Zielonej Linii w serwisie Facebook odbędą się czaty z ekspertami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

 • 28.10.2013

  Absolwenci na rynku pracy – raport miesiąca

  Jak wygląda sytuacja absolwentów na rynku pracy? Dlaczego jest ona trudniejsza niż w przypadku innych grup osób? Czy założenie własnej firmy przez absolwenta to dobry pomysł? W październiku br. konsultanci Zielonej Linii przeprowadzili badanie ankietowe wśród klientów infolinii urzędu pracy.

 • 03.10.2013

  Legalne zatrudnienie – na co należy zwrócić uwagę?

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, osoby, które wykonują pracę na rzecz pracodawcy, powinny otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie, wynikające z zawartej umowy. Państwowa Inspekcja Pracy kontroluje legalność zatrudnienia. Jakie czynniki są brane pod uwagę podczas kontroli?

 • 17.09.2013

  Szkolnictwo zawodowe a szanse na rynku pracy – raport Zielonej Linii

  Czy wybór szkoły zawodowej jest w dzisiejszych czasach postrzegany pozytywnie? Jaką szkołę młodym ludziom poleciłyby osoby, które etap wyboru mają już za sobą? Konsultanci Zielonej Linii w sierpniu przeprowadzili badanie ankietowe na ten temat.

Strony: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.