Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 13.06.2014

  Poniedziałkowa motywacja 2 – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie dokończyć zdanie: „Najlepsza praca na wakacje to...”.

 • 09.06.2014

  Dokumenty aplikacyjne – raport Zielonej Linii

  Czy stworzenie dokumentów aplikacyjnych jest trudne? Jaką rolę odgrywają CV i list motywacyjny w procesie rekrutacji? Czy CV skrojone na miarę to tajemnica sukcesu rekrutacyjnego? Opinie w tym zakresie zbadali konsultanci Zielonej Linii przy okazji kolejnego badania ankietowego.

 • 23.04.2014

  Jak stworzyć idealną ofertę pracy?

  Przyciągająca wzrok i docierająca do grupy docelowej – oferta pracy, podobnie jak ta reklamowa - powinna trafić w target. Jeżeli oferta pracy będzie napisana „na szybko”, stracimy nie tylko swój czas, ale i pieniądze na… kolejną rekrutację.

 • 11.04.2014

  Poniedziałkowa motywacja – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie opisać ich wyzwania zawodowe.

 • 31.03.2014

  Rola portali społecznościowych w procesie rekrutacji – raport Zielonej Linii

  Warto zadbać o swój wizerunek w Internecie, przede wszystkim skupiając się na budowie profilu w biznesowym portalu społecznościowym – to jeden z głównych wniosków, jakie można wysnuć z badania ankietowego Zielonej Linii.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.