Informacje prasowe

Poniżej prezentujemy publikowane przez nas informacje prasowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

 

 

 

 • 03.10.2014

  „Nietypowe tłumaczenie” – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie pomysłowo opisać w komentarzu pod postem powód swojego spóźnienia do pracy.

 • 12.09.2014

  Wsparcie rodaków powracających do Polski

  Jakie trudności mogą czekać Polaków po powrocie i jak sobie z nimi radzić? Jak się odnaleźć na polskim rynku pracy? Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą? Osoby, które zamierzają powrócić do kraju po okresie pracy za granicą, mogą skorzystać z pomocy pracowników serwisu internetowego Powroty.

 • 05.08.2014

  Rozmowa kwalifikacyjna – raport Zielonej Linii

  Skąd Polacy czerpią wiedzę nt. zachowania na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie pytania uważają za najtrudniejsze? Czy zdarzyło im się, aby rekruter zadał pytanie zbyt osobiste? W lipcu br. konsultanci Zielonej Linii przeprowadzili badanie ankietowe, dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej.

 • 01.08.2014

  „Idealny szef” – rozwiązanie konkursu

  Na profilu Zielonej Linii w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie opisać w komentarzu pod postem cechy szefa idealnego.

 • 08.07.2014

  Czy warto korzystać z usług doradcy zawodowego?

  Dynamiczne zmiany na rynku pracy powodują, że wiele osób ma problem z podjęciem właściwej decyzji odnośnie wyboru ścieżki zawodowej. Są jednak osoby, które bezpłatnie dzielą się bogatą wiedzą i pomagają znaleźć pracę.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.