PUP Brzesko - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych w terminie od 25.03.2019 r. do 29.03.2019 r.

PUP Brzesko - Terminarz naborów wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku przedstawia terminarz naborów wniosków na różne formy wsparcia.

PUP Brzesko - Projekt pn. „Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie pn. „Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w...

PUP Brzesko - Wsparcie dla osób bezrobotnych powyżej 50. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku informuje o projekcie pn. "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie brzeskim (V)".

PUP Brzeg - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu informuje o naborze wniosków o sfinansowanie szkoleń w ramach środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Spółdzielnie socjalne receptą na aktywację osób niepełnosprawnych

- Rola spółdzielni socjalnych jest nie do przecenienia. To przestrzeń, w której ważniejszym od efektywności ekonomicznej jest indywidualnie doceniony człowiek – mówi minister Elżbieta Rafalska.

Węglokoks szuka prezesa i wiceprezesów

Rada nadzorcza spółki Węglokoks z siedzibą w Katowicach przeprowadza postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu spółki oraz trzech wiceprezesów - ds. finansowych, ds. grupy...

Szpital od miesiąca bez dyrektora. Kandydat pilnie poszukiwany

Od ponad miesiąca Szpital Powiatowy im. E. Biernackiego w Mielcu nie ma dyrektora. Mielecki samorząd pilnie poszukuje kandydatów na to stanowisko.

Zmieniają kraj z powodu pracy. Nowy europejski urząd ma chronić ich prawa

– Europejski Urząd ds. Pracy to nowa, zdecentralizowana agencja UE, która ma za zadanie weryfikować przepisy prawa w zakresie mobilności pracowników, czy są one sprawiedliwe, przejrzyste i proste.

Wypełnienie PIT zajmuje Polakom średnio 42 minuty. Będzie jeszcze szybciej

– Od 15 lutego 2019 roku Krajowa Administracja Skarbowa każdemu podatnikowi w Polsce, który rozlicza się za pomocą PIT-37 bądź PIT-38, rozlicza formularz automatycznie na podstawie danych...

Wyższe wynagrodzenie w Orlen Serwis. Od kwietnia 2019 wzrost o 250 zł brutto

Wzrost wynagrodzenia zasadniczego o 250 zł brutto począwszy od 1 kwietnia 2019 roku zakłada porozumienie płacowe w Orlen Serwis.

PUP Biała Podlaska - Szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej informuje o naborze wniosków na szkolenia indywidualne.

Agencje mają problem? Firmy oburzają się, że nie rekrutują jak "za starych, dobrych czasów"

W dobie rynku pracownika coraz więcej firm zwraca się po pomoc do agencji zatrudnienia. Z jednej strony pracodawcy są świadomi, że sytuacja na rynku pracy jest trudna. Z drugiej strony zdarza się,...

PUP Biała Podlaska - Szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej informuje, że w okresie od 18 marca 2019 r. do 22 marca 2019 r. przyjmowane będą „Karty kandydata na szkolenie grupowe".

Fedorczuk: Płace dalej szybko rosną, wzrost zatrudnienia nieco wyhamował

Wzrost liczby pracujących w sektorze przedsiębiorstw jest ograniczony przez niewystarczającą dostępność osób posiadających odpowiednie kwalifikacje.

Szkolenie z bhp dla cudzoziemca w języku, który zna

Pracodawca zatrudniając cudzoziemca nieznającego języka polskiego, powinien zapewnić możliwość komunikacji z nim nie tylko na czas dopełnienia formalności związanych z zatrudnieniem.

PUP Białystok - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje o naborze wniosków o organizację prac interwencyjnych.

PUP Białystok - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku odpowiada na najczęstsze pytania dotyczące bonu na zasiedlenie.

Niedostarczenie zwolnienia przez pracownika i nie stawienie się do pracy

Mam firmę, w której zatrudniam jedna osobę. Pracownik 26 lipca poinformował mnie, że do 4 sierpnia ma zwolnienie L4. Nie dostarczył mi zwolnienia ani nie stawił się do pracy po zakończeniu L4. Czy...

Napisz do nas - Zielona Linia

Znajdź swój urząd pracy

Wpisz lub wybierz co najmniej jedno kryterium z formularza poniżej. Aplikacja automatycznie podpowie Ci, jakie urzędy pracy znajdują się w wybranej przez Ciebie lokalizacji.Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.