Średnio 3 oferty pracy, 6,5 tys. zł na rękę. Absolwenci AGH stawiają pierwsze kroki na rynku pracy

Studenci Akademii Górniczo-Hutniczej nie muszą obawiać się o swoją przyszłość zawodową. Aż 87 proc. z nich w ciągu 6 miesięcy od zakończenia studiów znalazło zatrudnienie, a ponad 65 proc....

Branża FinTech zdała egzamin z pracy zdalnej

62 proc. przedsiębiorstw finansowo-technologicznych deklaruje, że wysłało wszystkich swoich pracowników na tzw. home office. Blisko 70 proc. firm z tego tytułu nie poniosło żadnych kosztów.

PUP Lublin - Punkt Informacyjny "Kraina wokół Lublina"

PUP w Lublinie informuje, że 8 lipca 2020 r. w godzinach od 8.00 do 13.00 w siedzibie urzędu, ul. Mełgiewska 11 C, 20-209 Lublin zorganizowany będzie Punkt Informacyjny Lokalnej Grupy Działania...

PUP Tomaszów Lubelski - Szkolenie wojskowe dla bezrobotnych

Wojskowy Komendant Uzupełnień w Zamościu informuje o możliwości skorzystania z oferty szkoleniowej wojska.

PUP Świdnik - Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej

Dyrektor Powiatowego Urząd Pracy w Świdniku informuje, że od 9 lipca 2020 r. ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla dwóch osób w ramach...

Profil zaufany? Od dziś to jeszcze prostsze!

Klienci pierwszych 15 banków spółdzielczych od dziś mogą zakładać i potwierdzać online profil zaufany. Wkrótce z tego ułatwienia będzie mogło korzystać około 1,5 miliona osób.

PUP Opole Lubelskie - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.

PUP Inowrocław - Tarcza 4.0: Zobacz najważniejsze zmiany

Rozszerzenie katalogu podmiotów uprawnionych do otrzymania wsparcia, liczne uproszczenia procedur czy uwolnienie przyznanych środków od zajęcia przez organ egzekucyjny, to tylko kilka z...

PUP Biłgoraj - Nabór wniosków w ramach Tarczy Antykryzysowej

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju ogłasza nabór wniosków w ramach Tarczy Antykryzysowej. Nabór trwa od 1 lipca 2020 roku do odwołania.

PUP Parczew - Środki PFRON na aktywizację osób poszukujących pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Parczewie informuje, że dysponuje środkami na realizację form aktywizacji zawodowej dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy, niepozostających w zatrudnieniu.

Zawody ze świetlaną przyszłością

Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz? To pytanie znane od niepamiętnych czasów. Zadawano je naszym rodzicom, nam, a teraz naszym dzieciom. Pytanie pozostaje takie same, zmieniają się natomiast...

PUP Łuków - Komunikat dla pracodawców (Tarcza Antykryzysowa)

Komunikat dla pracodawców, którzy złożyli wniosek przedsiębiorcy o dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz składek na ubezpieczenie społeczne.

PUP Lubartów - Nabór wniosków (Tarcza Antykryzysowa)

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lubartowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie pożyczki dla organizacji pozarządowych.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

Napisz do nas - Zielona Linia