PUP Lubań - Kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu informuje o naborze wniosków o środki na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Lubań - Polsko-Niemiecki Dzień Doradczy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu zaprasza na Polsko-Niemiecki Dzień Doradczy, który odbędzie się dnia 10.06.2020 r. w godz. 10:00 - 13:00.

PUP Lubań - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu informuje o naborze wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach POWER i RPO.

PUP Lubań - Nabór ofert na organizację szkolenia stylizacji paznokci

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie szkolenia indywidualnego o kierunku "Szkolenie podstawowe ze stylizacji paznokci Basic & Oval".

PUP Lubań - Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie szkolenia z przedsiębiorczości

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu zaprasza do składania ofert na przeprowadzenia szkolenia indywidualnego dla 30 osób bezrobotnych finansowanego z Funduszu Pracy o kierunku "ABC Przedsiębiorczości".

UP m.st. Warszawy - Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy

Urząd Pracy m.st. Warszawy ogłasza nabór wniosków w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w m. st. Warszawa (IV)".

Ministerstwo: Dynamika wynagrodzeń najwyższa od lipca 2019 r

Wzrost średniego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw wzrósł w styczniu o 7,1 proc. rdr, oznacza, że dynamika wynagrodzeń w ujęciu rocznym była najwyższa od lipca 2019 r. - wskazali analitycy...

W kwietniu emeryci i renciści dostaną informację o waloryzacji i tzw. trzynastce

Ponad 700 mln zł więcej będzie kosztowała budżet państwa tegoroczna waloryzacja rent i emerytur – potwierdziła we wtorek informacje Prawa.pl prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska.

Sąd: Większościowy wspólnik nie może być pracownikiem spółki

Prezes zarządu, który posiada prawie wszystkie udziały w spółce, nie może zostać jej pracownikiem.

Kaufland otwiera nowe sklepy i szuka pracowników

Do końca marca 2020 r. Kaufland otworzy trzy nowe markety, a kolejne trzy w drugiej połowie. Wkrótce ruszą rekrutacje do nowych placówek – informuje serwis dlahandlu.pl.

Punkty za kwalifikacje. Wielka Brytania przedstawiła nowy system imigracyjny

Brytyjski rząd przedstawił w środę plany nowego punktowego systemu imigracyjnego, który ma obowiązywać od początku 2021 roku. Zrówna on status obywateli UE i pozostałych państw.

MUP Toruń - Refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy dla kobiet po 30. r.ż.

Miejski Urząd Pracy w Toruniu ogłasza nabór wniosków na refundację kosztów wyposażenia / doposażenia stanowiska pracy dla kobiet po 30. r. ż.

Wysoka kultura, niskie zarobki. Pracownicy muzeów mają dość niskich płac

Wykształcenie – doktor nauk humanistycznych, staż pracy – 15 lat, stanowisko – kustosz, zarobki – 1988 zł na rękę. Tak było jeszcze w połowie 2018 roku. Czy jest lepiej?

Holandia wprowadza obowiązek zgłaszania pracowników delegowanych

Nadchodzi ważna zmiana dla delegujących pracowników do Holandii. Od 1 marca 2020 r. zgłoszenie pracownika delegowanego w transporcie do pracy w Holandii dla przewozów kabotażowych, przewozów...

PKO BP: Rynek pracy jest obecnie mniej "rozgrzany" niż na początku 2019 roku

Wpływ podwyżki płacy minimalnej na dynamikę wynagrodzeń w sektorze przedsiębiorstw był mniejszy niż zakładaliśmy.

Zarząd i pracownicy Petrobras w klinczu

Od 1 lutego w firmie trwa strajk, którego powodem jest strategia na przyszłość. Związkowcy nie są zachwyceni planem odchodzenia przez pracodawcę od kluczowych planów dotyczących wydobycia nafty i...

Firma OTREK Training and Consulting zaprasza do udziału w projekcie: „Wszyscy pracujemy"

Firma OTREK Training and Consulting zaprasza osoby w wieku min. 30 lat, pozostające bez zatrudnienia, znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, zamieszkałe na terenie województwa...

SFAL Wałbrzych - Projekt pn. „Poprawić los”

Stowarzyszenie Forum Aktywności Lokalnej w Wałbrzychu realizując projekty na rzecz integracji społeczno-zawodowej pragnie poinformować o rozpoczęciu działań związanych z realizacją projektu...

PUP Zambrów - Nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

PUP Chełm - Targi pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza na Targi Edukacji i Pracy "Nauka - Zawód - Praca", które odbędą się dnia 27 lutego 2020 r. w godz. 10:00 - 12:00 w Rejowcu Fabrycznym.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

Napisz do nas - Zielona Linia