Nie myl zaangażowania z odpowiedzialnością

Zaangażowanie i przejawianie własnej inicjatywy to według wielu badaczy klucz do efektywności. Według różnych szacunków przedsiębiorstwa zatrudniające takie osoby wypracowują zyski rzędu nawet 19...

Zmiany w Kodeksie pracy

We wrześniu kolejne zmiany w przepisach prawa pracy. Sprawdź, co się zmieni!

PUP Zduńska Wola - Nabór wniosków na Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Wola informuje o naborze wniosków pracodawców o sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Pabianice - Kształcenie ustawiczne dla pracodawcy i pracowników

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach informuje o IV naborze wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS)
na kształcenie ustawiczne w 2019 r.

PUP Rawa Mazowiecka - Własna działalności gospodarcza

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje o spotkaniu dla osób zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej, w szczególności osoby w wieku 30 lat i więcej.

PUP Łowicz - Giełda pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu informuje o giełdzie pracy na stanowisko pracownik magazynowy dla firmy DHL EXEL SUPPLYA CHAIN (POLAND) Sp. z o.o.

PUP Łask - Nabór wniosków na wyposażenie PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku informuje o przyjmowaniu wniosków o przyznanie refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej w ramach środków PFRON.

PUP Strzelce Krajeńskie - Spotknie informacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich informuje, że w dniu 12.09.2019 r. o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy Housecare Marcin Kuźma Sp.k z siedzibą w Gorzowie Wlkp.

PUP Sulęcin - Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie informuje o giełdzie pracy, która dotyczy wyłonienia kandydata na stanowisko Robotnik gospodarczy.

PUP Nowa Sól - Staż dla osób powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli informuje o naborze wniosków na staże realizowane z projektu "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30. lat i więcej znajdujących się w szczególnie...

PUP Krosno Odrzańskie - Środki na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim informuje o naborze wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Dodatkowe środki na aktywizację zawodową w regionach wysokiego bezrobocia

29,2 mln zł – taka kwota dodatkowych środków Funduszu Pracy na aktywizację zawodową osób bezrobotnych w regionach wysokiego bezrobocia trafiła do 69 urzędów pracy z 12 województw. Chociaż sytuacja...

PUP Łuków - Nabór wniosków na doposażenia

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie ogłasza nabór wniosków o refundację ze środków Funduszu Pracy kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

Uniwersytet Jagielloński rusza z podyplomowymi studiami CSR

Nowym kierunkiem krakowska uczelnia chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom firm i korporacji. Dla nich temat CSR (corporate social responsibility, społeczna odpowiedzialność biznesu) zyskuje na znaczeniu.

Marketingowcy muszą naszykować się na nowe. Ich praca przechodzi ewolucję

Pracownicy i dyrektorzy działów marketingu muszą zweryfikować swoje podejście do pracy. Przyczyną jest trwająca w przedsiębiorstwach transformacja cyfrowa.

Wytwórnia makaronu, gdzie pracują niepełnosprawni z wsparciem z UE

2,2 mln zł z UE z podlaskiego regionalnego programu operacyjnego dostanie od marszałka województwa wytwórnia makaronu w Białymstoku, gdzie pracują osoby niepełnosprawne intelektualnie.

Przepis na szkolenie jak z najgorszego koszmaru? Slajdy i teoretyzowanie

Szkolenia mniej lub bardziej przypadkowe, niedostosowane do potrzeb i oczekiwań pracowników, organizowane „ad hoc,” bo akurat zostały jakieś pieniądze w budżecie to idealny przepis na katastrofę i...

Kultura organizacji to coś więcej niż hasełka na ścianach

Zarządy firm zdają sobie sprawę ze znaczenia kultury organizacji w zespołach. Jednak zbiór wartości i zasad, z którymi chcą być kojarzone, to jedno; wdrożenie ich w życie to co innego.

Dobra opinia pracownika najlepszą promocją dla firmy

56 proc. zatrudnionych osób wierzy w swoją firmę i chce ją promować. To bardzo dobra wiadomość dla pracodawców, bowiem informacje udostępniane w sieci przez pracowników są o 90 proc. cenniejsze od...
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

Napisz do nas - Zielona Linia

Znajdź swój urząd pracy

Wpisz lub wybierz co najmniej jedno kryterium z formularza poniżej. Aplikacja automatycznie podpowie Ci, jakie urzędy pracy znajdują się w wybranej przez Ciebie lokalizacji.