PUP Kutno - Projekt "Start do biznesu"

Od listopada 2019 r. Międzynarodowa Fundacja Kobiet w partnerstwie z Fundacją Inkubator, rozpoczęły realizację projektu pt. "Start do biznesu".

Chile: Będzie stopniowa podwyżka emerytury

Senat w Chile przyjął ustawę o podwyżce najniższych emerytur. Pierwsze podwyżki emerytur będą wprowadzone jeszcze w grudniu.

Mikołaj zarobi nawet 500 zł

Jak co roku przed świętami poszukiwani są pracownicy tymczasowi. Potrzebni są w firmach kurierskich, logistycznych, centrach dystrybucyjnych, gastronomii, w mniejszym stopniu w handlu.

Intrabot pomoże usprawnić komunikację wewnętrzną Grupy Żywiec

Grupa Żywiec zdecydowała się na wdrożenie Intrabota - chatbota, któremu pracownicy będą mogli zadać wszystkie pytania, które do tej pory kierowali do działu HR i administracji.

Święta to dobry czas dla pracowników tymczasowych

Okres przedświąteczny to dobry moment dla pracowników tymczasowych. Zwiększony popyt na pracowników zgłasza szczególnie branża logistyczna. Potrzebni są kurierzy, magazynierzy, pracownicy gastronomii.

Atrakcyjne pożyczki dla firm. W puli ponad 160 mln zł

Ponad 160 mln zł na nowe, atrakcyjne pożyczki dla przedsiębiorców - taką kwotą dysponuje Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju, spółka samorządu województwa.

Podróże służbowe jak wypoczynek. Bleisure zyskuje na popularności

- Bleisure - czyli łączenie wyjazdu biznesowego z wypoczynkiem - może być kolejnym wyjaśnieniem dla popularności wynajmu aut w niektórych destynacjach.

Nabór do Służby Więziennej w Łodzi

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Łodzi zarządził z dniem 26.11.2019 r. postępowanie kwalifikacyjne do Służby Więziennej na stanowisku Strażnika działu ochrony. Dokumenty należy składać w...

PUP Kutno - Szkolenie pn. „Jak założyć żłobek. misja, wizja i biznes"

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie zaprasza na szkolenie pn. „Jak założyć żłobek. misja, wizja i biznes", które odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2020 r.

PUP Bełchatów - Rekrutacja do służby w Policji

W dniu 9.12.2019 r. o godz. 10:00, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bełchatowie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji do służby w Policji.

PUP Żary - Projekt pn. "Lepsza przyszłość"

Polskie Centrum Edukacji oraz Powiatowy Urząd Pracy w Żarach zaprasza do udziału w projekcie pn. "Lepsza przyszłość". Projekt realizowany na terenie Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego, a jego...

PUP Świebodzin - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie informuje, iż w związku z realizacją projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie świebodzińskim (III)", prowadzona jest rekrutacja...

Nabór do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Gorzowie Wielkopolskim

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich informuje, że Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi nabór na I Turnus służby przygotowawczej w miesiącu styczniu 2020 roku...

PUP Słubice - Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach informuje, iż w ramach projektu pt.: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie słubickim (IV)”, posiada jeszcze środki finansowe na dotację na...

PUP Międzyrzecz - Konkurs dla szkół podstawowych pt. "Mój wymarzony zawód..."

Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzeczu, w ramach zawartych porozumień ze szkołami z powiatu międzyrzeckiego, ogłasza konkurs dla szkół podstawowych pt.: „Mój wymarzony zawód…". W związku z powyższym...

Szara strefa w Polsce. Jak wygląda struktura nielegalnej pracy nad Wisłą?

W ubiegłym roku co dziesiąty pracownik skontrolowanej firmy nie miał pisemnej umowy lub zgłoszenia do ZUS. Przyczyną są m.in. coraz wyższe koszty zatrudnienia.

PUP Gorzów Wielkopolski - Zaproszenie dla przedsiębiorców

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza przedsiębiorców na spotkanie pn. "Śniadanie z innowacją", które odbędzie się dnia 11 grudnia 2019 r. o godz. 9:00.

PUP Zamość - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłosił od dnia 3.12.2019 r. do wyczerpania środków nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie. W ramach ogłoszonego naboru urząd posiada do rozdysponowania...

PUP Włodawa - Nabór wniosków ze środków rezerwy KFS

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza XI nabór wniosków w roku 2019 r. o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.
pracodawcy...
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.