AKTUALNOŚCI w Regionach

 • 14.11.2019

  PUP Grodzisk Wielkopolski - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy europejskich do odwiedzenia stoiska informacyjnego organizowanego w dniu 27.11.2019 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Wielkopolskim.

 • 14.11.2019

  PUP Gostyń - Wolne środki na otwarcie działalności gospodarczej

  Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu informuje, iż posiada środki na otwarcie działalności gospodarczej w ramach realizowanego projektu pn. "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie gostyńskim (V)" dla 4 bezrobotnych mężczyzn w wieku powyżej 30. roku życia.

 • 14.11.2019

  UP Powiatu Olsztyńskiego - Środki na dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej

  Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego informuje, że posiada środki na dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej w ramach projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie olsztyńskim w 2019/2020".

 • 13.11.2019

  PUP Kętrzyn - Projekt pn. "Wróć do działania"

  Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie zaprasza do udziału w projekcie pn. "Wróć do działania" organizowanego przez Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego.

 • 13.11.2019

  PUP Ełk - Bony na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Ełku ogłasza ponowny nabór wniosków o przyznanie bonów na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

 • 12.11.2019

  PUP Skarżysko-Kamienna - Rehabilitacja zawodowa osób niepełnosprawnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej informuje, iż dysponuje dodatkowymi środkami PFRON na rehabilitację zawodową osób niepełnosprawnych. Pula przyznanych środków na ten cel wynosi 25 000,00 zł.

 • 07.11.2019

  Przedsiębiorczość dla rodziców - Warsztaty dla osób powracających na rynek pracy

  Zielona Linia - Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia, zaprasza 19 listopada 2019 r. do Białegostoku na warsztaty dla rodziców, którzy chcą powrócić na rynek pracy po okresie opieki nad dzieckiem. Warsztaty skierowane są dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej.

 • 05.11.2019

  PUP Kłobuck - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku informuje osoby bezrobotne do 30. roku życia o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach środków Funduszu Pracy.

 • 05.11.2019

  "Pożyczka na Start" w Bielskim Centrum Przedsiębiorczości

  Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości informuje o projekcie pn."Pożyczka na Start", który skierowany jest do osób planujących uruchomić działalność gospodarczą na terenie województwa śląskiego, które są bezrobotne lub bierne zawodowo i ukończyły 30. rok życia.

 • 31.10.2019

  PUP Cieszyn - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30 roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie cieszyńskim (IV)".

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.