Jak zerowy PIT wpłynie na zarobki młodych osób?

Zerowy PIT dla młodych wszedł w życie 1 sierpnia 2019 roku. Nowe przepisy mają zachęcić młodych ludzi do podejmowania pracy i zatrzymania ich w kraju oraz dodatkowo dadzą możliwość powrotu na rynek...

PUP Dzierżoniów - Projekt "Zarządzanie karierą w naukach o życiu"

Do 31 grudnia 2019 r. trwa rekrutacja do projektu „Zarządzanie karierą w naukach o życiu" w ramach porozumienia z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy. To innowacyjny program rozwoju i...

PUP Dzierżoniów - Poszukiwany Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie informuje o organizowanej giełdzie pracy, która odbędzie się 25.11.2019 r. Spotkanie będzie dotyczyć zapotrzebowania do pracy na stanowisko Operator maszyn.

Nabór na stanowisko Komendanta Straży Miejskiej w Dzierżoniowie

Burmistrz Miasta Dzierżoniowa ogłasza nabór na stanowisko Komendanta Straży Miejskiej w Dzierżoniowie. Dokumenty należy składać do dnia 27 listopada 2019 r. do godz. 14:00.

15. Edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku - wydłużenie terminu

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, przedłużony został termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 1 grudnia 2019 r.

PUP Bolesławiec - Giełda pracy z firmą AWG Sp. z o.o.

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu zaprasza osoby bezrobotne do udziału w giełdzie pracy na stanowisko Drukarz. Rekrutacja prowadzona będzie przez firmę AWG Sp. z o. o. w dniu 29.11.2019 r. o godz....

Inwestycja w pracowników

Najcenniejszym „aktywem" młodej, innowacyjnej firmy są ludzie. Ciekawą formą motywowania ich do pracy są różnego rodzaju programy, na przykład zaoferowanie opcji na akcje.

MEN wprowadza do systemu oświaty nowe zawody. To reakcja na brak pracowników

Technik spawalnictwa, zdobnik ceramiki, technik taboru kolejowe oraz mechanik pojazdów kolejowych - te zawody zostaną wprowadzone do systemu oświaty od 1 września 2020 roku.

Rekordowa kwota na aktywizację młodych bezrobotnych w Łodzi

Ponad 27,7 miliona złotych z Europejskiego Funduszu Społecznego na aktywizację młodych bezrobotnych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy w Łodzi.

PUP Kołobrzeg - Targi edukacji i pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu zaprasza na XVIII Środkowopomorskie Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się dnia 27 listopada 2019 r. w godzinach 11:00 - 15:00.

PUP Goleniów - Targi pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie w porozumieniu z firmą Rhenus Logistics SA organizuje 26 listopada 2019 r. o godz. 13:00 targi pracy, które mają na celu wyłonienie kandydatów na stanowisko...

PUP Szczecinek - Targi edukacji i pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku zaprasza osoby chętne do udziału w Środkowopomorskich Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się dnia 4 grudnia 2019 roku w godzinach 11:00 - 15:00.

PUP Stargard - Środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób niepełnosprawnych z PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie informuje, iż dysponuje środkami z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby...

PUP Sławno - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Sławnie informuje, że posiada środki finansowe na realizację bonów na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Pyrzyce - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach informuje o wolnych środkach dla osób młodych do 30. roku życia na bon zasiedleniowy, którego kwota może wynieść do 7 000 zł.

PUP Myślibórz - Dodatkowy nabór wniosków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu ogłasza dodatkowy nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

Zaświadczenie o opłacaniu składek na ZUS przez internet

Przedsiębiorcy uzyskają zaświadczenie o terminowym opłacaniu składek na ZUS drogą online, korzystając z serwisu Biznes.gov.pl - podało Ministerstwo Rozwoju.

Tych pracowników coraz bardziej potrzebują firmy. Ich pensje rosną nawet o 1 tys. zł rocznie

W ostatnich latach rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z obszaru obsługi klienta. Zwłaszcza w dużych ośrodkach miejskich, takich jak Warszawa, Katowice, Łódź czy Kraków. Pensje pracowników z...

Jaki będzie rok 2020 na rynku pracy? Takie wyzwania czekają pracodawców

Zarówno pracownicy, jak i pracodawcy mierzą się z dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy. Jedna i druga grupa chce realizować swoje cele i potrzeby. To, co je różni, to problemy i wyzwania,...

W NTT naukowiec może zarobić więcej niż prezes

Japońska firma telekomunikacjna NTT postanowiła zaoferować najlepszym naukowcom zatrudnionym w dziale badań i rozwoju zarobki rzędu 1 mln dolarów rocznie.

Remember! All the materials posted on the portal www.zielonalinia.gov.pl have been drawn up by the editorial group and are for your information. The editors have put a considerable effort to make the provided information accurate and reliable. However, the information does not constitute a binding interpretation of the law.