Powrót

WUP Zielona Góra - Lubuska Sieć Doradców Zawodowych

Jesteś doradcą zawodowym albo realizujesz zadania z zakresu doradztwa zawodowego? Dołącz do WUP w Zielonej Górze, aby wspólnie tworzyć przestrzeń, w której doradztwo zawodowe osiągnie nowe, wyższe standardy!

WUP Zielona Góra zapraszamy do aktywnego udziału w Lubuskiej Sieci Doradców Zawodowych*. Celem Sieci jest wzmocnienie doradztwa zawodowego w naszym województwie poprzez integrowanie kompetentnej grupy specjalistów.

Oferta Sieci skierowana jest do doradców zawodowych, którzy chcą mieć wpływ na kierunki rozwoju doradztwa zawodowego oraz budowanie silnej pozycji tego zawodu. 

W ramach Sieci WUP planuje m.in.:

  • networking,
  • upowszechnianie i tworzenie narzędzi pracy doradcy zawodowego,
  • spotkania dobrych praktyk,
  • konferencje,
  • wsparcie eksperckie,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • budowanie stałej współpracy z pracodawcami.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel.: 68 456 77 01.

*Lubuska Sieć Doradców Zawodowych zainicjowana jest jako działanie w ramach projektu pt. „Umiejętności tworzą możliwości" finansowanego w ramach inwestycji A 3.1.1 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) i pozostanie trwałym efektem realizacji projektu. Członkostwo w Sieci nie generuje zobowiązań wynikających ze statusu uczestnika projektu

     

Więcej informacji znajduje się na stronie urzędu pracy.

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze, 17.04.2024 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.