Powrót

WUP Kielce - Kontynuacja działalności instytucji szkoleniowych w 2022 roku

Prowadzisz instytucję szkoleniową na terenie województwa świętokrzyskiego i jesteś wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS)? Przypominamy o obowiązku poinformowania Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach w formie papierowej lub elektronicznej o kontynuowaniu działalności szkoleniowej w kolejnym roku kalendarzowym do dnia 31 stycznia 2022 roku.

Zgodnie z art. 20 ust. 7 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1100 z późn. zm.) Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach (WUP) informuje, iż wszystkie instytucje z terenu województwa świętokrzyskiego wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) winny poinformować Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach w formie papierowej lub elektronicznej o kontynuowaniu działalności szkoleniowej w kolejnym roku kalendarzowym do dnia 31 stycznia 2022 roku.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, 14.01.2022 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.