Powrót

Wiosenny Konkurs - Rozwiązanie

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2015-04-20

Na profilu Powroty.gov.pl w serwisie Facebook został ogłoszony konkurs, w ramach którego fani serwisu mieli za zadanie napisać w komentarzu pod postem, jakim zmianom w ich życiu towarzyszy wiosna – co razem z jej nadejściem rozpoczynają, czy wraz z jej początkiem robią jakieś postanowienia.

Konkurs rozpoczął się 3 kwietnia 2015 r., a zakończył 17 kwietnia 2015 r. W tym czasie pod konkursowym wpisem znalazło się wiele niezwykle inspirujących odpowiedzi.

Okazuje się, że wraz z nadejściem wiosny planujemy zadbać o swoje ciało, korygując dietę i podejmując ponownie aktywność fizyczną, zmieniamy garderobę na bardziej energetyczną kolorystycznie, remontujemy mieszkanie, odżywają również nasze związki. Faktycznie przyroda ma niezwykłą moc oddziaływania na człowieka, odradzając się co roku regularnie motywuje nas do działania. 

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękujemy i liczymy na to, że staną się źródłem inspiracji dla naszych pozostałych fanów.

Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców.

Agnieszka Herda

Marta Gawrońska

Iwona Matelska

Monika Pawlik

Agnieszka Burek

Wymienione osoby są proszone o przesłanie danych korespondencyjnych wraz z numerem telefonu na adres e-mail: konkurs@zielonalinia.gov.pl.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wszystkich użytkowników serwisu Powroty.gov.pl oraz fanów na Facebooku zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Agnieszka Juźwiuk (Powroty.gov.pl)