Co nowego w Zielonej Linii?

Znajdziesz tu informacje o aktualnych wydarzeniach w naszym Centrum!

Powrót

Video Arena Białystok

8 listopada 2016 r. w Hotelu Ibis Styles w Białymstoku odbyła się pierwsza w regionie konferencja poświęcona video marketingowi, czyli najdynamiczniej rozwijającej się dziedzinie e-marketingu.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się eksperci z USA, twórcy globalnych kampanii reklamowych oraz polscy, znani youtuberzy. Jeffrey Harmon, założyciel agencji The Harmon Brothers opowiedział o tym, jak tworzyć skuteczne kampanie viralowe, na co zwracać uwagę, a czego unikać. Derral Eves - wybitny ekspert w dziedzinie video marketingu i social mediów, mówca, trener, twórca jednego z najpopularniejszych na świecie kanałów o video online rozbroił publiczność w lekki sposób przedstawiając zagadnienia promocji wyjątkowo trudnych do reklamowania produktów. Tajniki swojego warsztatu zdradzili m.in. tacy polscy youtuberzy jak: Jacek Gadzinowski, Dominik Szarek oraz twórcy kanału Śmiechawa TV.

Ideą spotkania było zapoznanie przedsiębiorców z video marketingiem, przybliżeniem im tej gałęzi promocji oraz wskazaniem najlepszych dróg dotarcia do klientów. Twórcy wydarzenia chcieli przede wszystkim przekazać uczestnikom spotkania odpowiedzi na pytania: Czy internetowe „filmiki” sprzedają? Czy video marketing to rozwiązanie dla każdej branży?  Jak tworzyć, by zarabiać na YouTube?

W spotkaniu wzięli udział przedsiębiorcy, marketerzy, specjaliści sprzedaży online, PRowcy, osoby odpowiedzialne za wizerunek firm i instytucji, w tym przedstawiciele Zielonej Linii i ECAM-u.

Video Arena Białystok odbyła się w ramach projektu Video Arena 2016 (www.videoarena.pl), który obejmuje cykl wydarzeń w Warszawie oraz edycję białostocką. To niepowtarzalna okazja, by poznać zasady sprawnej komunikacji marketingowej z wykorzystaniem video oraz przyjrzeć się zza  kulis najpopularniejszym kampaniom reklamowym. 

Organizatorami wydarzenia były: Politechnika Białostocka - Studia Podyplomowe Wydziału Informatyki, Agencja Los Videos oraz Agencja WhiteBits.

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.