Powrót

Szkolenia on-line "Zatrudniaj legalnie cudzoziemców!"

Stowarzyszenie Interwencji Prawnej (SIP) zaprasza do bezpłatnego skorzystania z nowego narzędzia – szkolenia on-line "Zatrudniaj legalnie cudzoziemców!", dostępnego na portalu naumowe.pl.

Szkolenie poświęcone jest przedstawieniu m.in. zasad i korzyści związanych z legalnym zatrudnieniem cudzoziemców w Polsce oraz konsekwencji, jakie mogą spotkać pracodawców zatrudniających nielegalnie.

Szkolenie jest w formie quizu, można więc w zależności od poziomu wiedzy wybierać interesujące elementy, a pomijać te, co do których nie ma się wątpliwości.

Link do strony internetowej SIP: https://interwencjaprawna.pl/pracodawco-sprawdz-czy-zatrudniasz-legalnie-cudzoziemcow/

W celu uzyskania szczegółowych informacji nt. szkolenia prosimy o wysłanie wiadomości z Państwa adresem mailowym:

  • SMS na numer 600-455-202
  • mail na adres biuro@interwencjaprawna.pl

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat!

Szkolenie zostało stworzone w ramach projektu "Budowa i wdrażanie innowacyjnych narzędzi ograniczających zjawisko pracy nierejestrowanej w instytucjach współodpowiedzialnych za minimalizację zjawiska szarej strefy na rynku pracy", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim, 7.08.2020 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.