Powrót

PUP Zwoleń - Szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu informuje o trwającym naborze wniosków na szkolenia indywidualne przeznaczonych dla osób w wieku 30 lat i więcej spełniających warunki uczestnictwa w projekcie "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie zwoleńskim (IV)" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Wnioskowane szkolenie musi prowadzić do zdobycia kwalifikacji w zawodach wskazanych jako deficytowe w powiecie zwoleńskim lub w województwie mazowieckim, określonych w barometrze zawodów 2021 - województwo mazowieckie lub barometrze zawodów 2021 - powiat zwoleński.

Osoby bezrobotne zarejestrowane powyzszą formą wsparcia zapraszamy do kontaktu ze swoim doradcą klienta i składania wniosków.
 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu, 4.05.2021 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.