Powrót

PUP Wołomin - Wykaz umorzonych pożyczek

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie przedstawia wykaz przedsiębiorców, którzy spełnili warunek prowadzenia działalności gospodarczej przez okres 3 miesięcy od dnia udzielenia jednorazowej pożyczki na pokrycie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej - dotyczy art.15zzd ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. 2020, poz.374 z późn. zm).

 W celu weryfikacji :
  • wnioskodawca powinien odczytać numer swojego wniosku, który jest umieszczony jako tytuł płatności na wskazany rachunek bankowy,
  • a następnie sprawdzić, czy odczytany numer widnieje w zamieszczonym poniżej  wykazie POŻYCZKI UMORZONE.

JEŚLI NUMER WNIOSKU WIDNIEJE W WYKAZIE, OZNACZA TO, ŻE POŻYCZKA ZOSTAŁA UMORZONA Z URZĘDU (PO SPRAWDZENIU DANYCH W REJESTRZE CEiDG/KRS).

Przedsiębiorco!
Jeśli  złożyłeś do Urzędu wniosek i otrzymałeś pożyczkę, a nie znalazłeś numeru swojego wniosku w załączonym poniżej wykazie, pomimo prowadzenia działalności gospodarczej przez okres 3 miesięcy od dnia udzielenia  jednorazowej pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, skontaktuj się z nami pod nr telefonu 503 755 871.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie, 23.04.2021 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.